Sanatorium Miłości ślub

„Sanatorium Miłości” to jeden z czołowych programów nadawanych w TVP. Widzowie hitu telewizji publicznej nie kryją radości z powodu najnowszych informacji dotyczących jednego z uczestników show. 

„Sanatorium Miłości” nie przyniosło mu szczęścia

W trakcie realizacji programu o seniorach poszukujących uczucia, Adam Siewierski nie poznał odpowiedniej kobiety. Przypomnijmy, iż mężczyzna pojawił się w 2. edycji show „Sanatorium Miłości”.

Jednak jakiś czas po zakończeniu emisji, Siewierski poznał uroczą Martę. Kobieta najwidoczniej zawładnęła sercem seniora z „Sanatorium Miłości”, gdyż para ma w planach ślub. Mało tego, wg doniesień medialnych, ma on się odbyć już 5 czerwca.

Co wiemy o narzeczonej Adama? Marta jest młodsza od Siewierskiego o 5 lat. Kobieta jest długowłosą, uśmiechniętą blondynką. Zdjęcia wybranki bohatera „Sanatorium Miłości” możemy zobaczyć w mediach społecznościowych.

O tym, iż senior darzy Martę głębokim uczuciem, świadczą jego słowa. „Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało… Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie” – oświadczył uczestnik „Sanatorium Miłości” na łamach popularnego portalu plotkarskiego.

Znamy szczegóły ceremonii

Jak już wcześniej wspomnieliśmy ślub pary ma się odbyć już za kilka dni tj. 5 czerwca. Uroczysta ceremonia odbędzie się  w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu. Z kolei przyjęcie weselne będzie miało miejsce w Chełmie.

Co ciekawe, zdaniem dziennikarzy, na ślubie pojawi się tylko jeden uczestnik 2. edycji „Sanatorium Miłości”. Jest nim Władysław Balicki. Przypomnijmy, iż to właśnie on dzielił z Siewierskim pokój w trakcie programu TVP. Balicki ma przybyć na ceremonię w towarzystwie swojej partnerki Marii.

Oczywiście radosna nowina, którą ogłosił Adam Siewierski zachwyciła wielbicieli hitu TVP. Pod postem seniora pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Jak cudownie gratulacje”, „Cudownie, gratulacje, zdrowia, zdrowia i samych radości” – zachwycali się internauci.

Źródło: Instagram, Super Express, Telemagazyn, Pomponik

  1. Dziesięć konkretów na temat Nowego Ładu PiS. Plan Morawieckiego na 3 miesiące
  2. Wiemy co szkodzi koronawirusowi. Przełomowe odkrycie naukowców
  3. Młodzi odpowiedzieli Andrzejowi Dudzie. Takiej reakcji chyba się nie spodziewał

Zobacz również: