Wiele razy byliśmy już świadkami różnych wpadek w telewizji podczas wejść na żywo. Jednak to, co wydarzyło się tym razem, przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich. Na antenie pojawiła się naga od pasa w górę kobieta. Mamy nagranie wideo.

Na antenie niespodziewanie pojawiła się naga kobieta

Wszystko wydarzyło się w stacji Ukraina, gdzie dwóch prezenterów chciało porozmawiać z ekspertem na temat gorącego spotkania dwóch dyktatorów, Władimira Putina i Aleksandra Łukaszenki. W pewnym momencie na ekranach telewizorów zamiast eksperta pojawiła się naga od pasa w górę kobieta. Prezenterzy próbowali zachować zimną krew, ale na ich twarzach dało się odczytać wyraźnie zakłopotanie.

Wszystko wydarzyło się podczas rozmowy telewizji Ukraina z Dimitrijem Elowskim, rosyjskim ekspertem i wiceszefem niezależnej stacji telewizyjnej Dożd. Rozmowa dotyczyła spotkania Putina i Łukaszenki i trwała dosłownie chwilę. Po chwili kamera się odwróciła, a na ekranie pojawiła się wspomniana naga kobieta. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu wideo, opublikowanym w portalu Youtube.

„34-letni Elowski nie słyszał jednak pytań zadawanych przez prezenterów. W pewnym momencie zapytał osobę znajdującą się poza kamerą „Czy coś się dzieje?” i dodał, że „nic nie słyszy”.” – opisuje nagranie portal o2.pl.

„Nagle kamera obróciła się i pokazała kobietę, która była naga od pasa w górę. Widzowie mogli usłyszeć eksperta mówiącego „Cicho, cicho, cicho”, gdy jego naga asystentka szybko odwróciła kamerę w jego stronę.” – czytamy dalej w relacji do tego, co wydarzyło się na antenie telewizji Ukraina i co widać na powyżej zaprezentowanym fragmencie nagrania programu na żywo.

źródło: o2.pl

  1. Olbrzymi skandal z Joe Bidenem w roli głównej? „New York Post” nie ma wątpliwości
  2. Makabryczne odkrycie w Areszcie Śledczym. Strażnicy znaleźli dwa ciała. Trwa śledztwo
  3. Oburzające kazanie księdza. Mówił o dzieciach. Jeden z rodziców nie wytrzymał. Poszedł do sądu

Zobacz również: