Magda Gessler
foto: YouTube

Najbardziej znana polska restauratorka wprawiła w konsternację swoich fanów. Magda Gessler zwróciła się słowami „kochanie gratuluje!!!” do mężczyzny, który wcale nie jest jej mężem. Komu publicznie wyznala miłość gwiazda TVN? Czy jej małżonek Waldemar Kozerawski ma powody do zazdrości?

Magda Gessler napisała o drogiej sobie osobie

Niewątpliwie prowadząca „Kuchenne rewolucje” ma iście latynoski temperament. Kobieta potrafi soczyście zaklnąć, ubiera się jak kolorowy ptak, a do tego chętnie mówi o swoich uczuciach. Prawdopodobnie ogromny wpływ na takie podejście gwiazdy ma fakt, iż wiele lat swojego życia Magda Gessler spędziła w gorącej Hiszpanii oraz na Kubie.

Jednakże pomimo to, ostatni wpis popularnej restauratorki mógł skonsternować niejednego internautę. Mianowicie Magda Gessler wyznała miłość na Instagramie. Co ciekawe, adresatem słów kobiety nie był jej ukochany małżonek. „kochanie gratuluje !!! jestes dla wielu ludzi ostatnia deska ratunku moj ty IDEALISTO nieuleczalny .., kocham cie bbb” – napisała gwiazda TVN.

Kim był adresat tych słów? Okazuje się, że Magda Gessler zwróciła się w ten sposób do swojego młodszego brata Piotra Ikonowicza. Powodem był udział mężczyzny w programie Polsatu „Wolni od długów”.

Audycja ma charakter reality show, które opowiada historie zadłużonych Polaków. Prowadzącą program została aktorka Anna Guzik. Natomiast w gronie ekspertów zasiadł wspomniany Piotr Ikonowicz. To właśnie brat Magdy Gessler stara się pomóc osobom w trudnej sytuacji finansowej. Razem z pozostałymi specjalistami z dziedziny prawa i finansów m.in. analizuje dokumenty przedstawione przez dłużników.

Piotr Ikonowicz od lat pomaga potrzebującym

Niewątpliwie Ikonowicz jest poruszony tym, czego doświadczył w trakcie realizacji programu „Wolni od długów”. „Historie naszych bohaterów są różne, bo długów można nabawić się na wiele sposobów, zaciągnąć, odziedziczyć, trafić na nieuczciwego pożyczkodawcę itd. To sytuacje, z którymi Polacy borykają się na co dzień. Sam analizowałem 12 przypadków, które sfilmowaliśmy na potrzeby programu, i rzadko mogłem dostrzec w życiu bohaterów taki moment, w którym mogli podjąć jakąś »mądrzejszą« decyzję i tym samym zawrócić z drogi prowadzącej ich do zadłużenia” – tłumaczy brat znanej restauratorki.

Z pewnością, Magda Gessler musi być bardzo dumna z młodszego o trzy lata brata. Piotr Ikonowicz, który jest prawnikiem, stara się pomagać zwykłym szarym obywatelom. Nie skupia się na własnej karierze. Mężczyzna od wielu lat działa społecznie, pomagając chociażby osobom narażonym na eksmisje.

Źródło: Instagram

  1. Jacek Kurski nie będzie już dłużej szefem TVP? Podjęto ważną decyzję w sprawie posady prezesa mediów publicznych
  2. Lecha Wałęsa o swoim miejscu pochówku. W tle kłopoty finansowe
  3. Ciała młodej kobiety i dwójki dzieci znalezione na plaży. „Leżały tu co najmniej od trzech dni”

Zobacz również: