Anna Mucha
Instagram, zdjęcie ilustracyjne

Anna Mucha rzadko kiedy znika z nagłówków gazet i portali internetowych, a bardzo często wręcz je podbija. Tak jest i tym razem, kiedy aktorka znana między innymi z serialu „M jak miłość” postanowiła wrzucić do sieci wyzywające zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Szybko obiegło ono wszystkie portale internetowe, a pod fotką na Instagramie aż roi się od bardzo pozytywnych komentarzy. Wszyscy są zachwyceni.

Anna Mucha wie, jak zwrócić na siebie uwagę

Przez kilka lat tabloidy żyły związkiem Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy. Kiedy para ogłosiła rozstanie, wciąż, jak bumerang wracał temat ich powrotu do siebie. Jakiś czas temu ucięto wszelkie spekulacje, ale Anna Mucha nie zniknęła z nagłówków portali. Ba, pojawia się na nich jeszcze częściej. Doskonale wie, jak tam się znaleźć, a w internecie można rzec, że odnajduje się niczym ryba w wodzie.

Już wiele razy Anna Mucha trafiła na pierwsze strony za pośrednictwem odważnych zdjęć, które publikowała w swoich mediach społecznościowych. Tak jest i tym razem. Aktorka znana między innymi z „M jak miłość” wrzuciła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem z okazji Dnia Matki. Anna Mucha jest matką dwóch dzieci, a fotka pochodzi z sesji dla magazynu Viva. Jednak nie tylko podpis pod nią i sama fotografia zwróciła największą uwagę. Można na niej dostrzec też, że Mucha nie ma na sobie górnej części bielizny, przez co, wielu internautów określa zdjęcie mianem wyzywającego. I rzeczywiście, tak też jest. Spod obcisłej sukienki prześwituje co nieco. Uwagę zwracają też zgrabne i długie nogi aktorki. Zobaczcie sami.

„Zdjęcie oczywiście archiwalne” – podpisała Anna Mucha kolaż składający się z trzech zdjęć, bo faktycznie, część niewtajemniczonych fanów mogła odnieść mylne wrażenie, że Mucha jest w ciąży obecnie.

„Ślicznie zdjęcia piękna” – piszą internauci. Pod zdjęciem pojawiło się też wiele komentarzy z emotikonami ognia, serca czy uśmiechu z serduszkami w oczach.

  1. Niecodzienny widok na grobie Krzysztofa Krawczyka. Można się popłakać
  2. Rusza wsparcie dla seniorów. Rząd przekazał sensacyjne wieści. Potwierdził je Michał Dworczyk
  3. Olbrzymi skandal na tegorocznej Eurowizji? Europejska Unia Nadawców publikuje komunikat

Zobacz również: