wzrasta opłata za gaz

Niestety, potwierdziły się dramatyczne informacje. 11-letni Sebastian z Katowic, który był poszukiwany przez całą Polskę nie żyje. Znaleziono jego ciało, a śląska policja nie ma już najmniejszych wątpliwości, że chłopiec został zamordowany. Zatrzymano 41-letniego mężczyznę, podejrzewanego o uprowadzenie i zabicie 11-latka.

11-letni Sebastian nie żyje. Został zamordowany

Stało się najgorsze. 11-letni Sebastian z Katowic nie żyje. Chłopiec został porwany i zamordowany. Za wszystkim miał stać 41-letni mężczyzna z Sosnowca, który już jest w rękach policji.

Póki co mundurowi nie ujawniają więcej szczegółów. „Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w #Katowice ustalili i zatrzymali 41-letniego sosnowiczanina, mogącego mieć związek z wczorajszym zaginięciem 11-letniego Sebastiana z Katowic.” – czytamy w mediach społecznościowych Śląskiej Policji.

„Już pierwsze czynności doprowadziły śledczych do podejrzenia, że mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka. Niestety, wkrótce kryminalni potwierdzili ten scenariusz, odnajdując w #Sosnowiec ukryte ciało chłopca. Na miejscu pracują policyjni technicy i śledczy pod nadzorem prokuratora.” – możemy przeczytać we wpisie, który pojawił się na stronach Śląskiej Policji wczoraj późnym wieczorem.

Poszukiwania 11-latka trwały od sobotniego wieczoru, kiedy to jego zaginięcie zgłosiła mama. W poszukiwania zaangażowanych było wiele osób, między innymi policja, straż pożarna oraz ochotnicy. „Ciało chłopca znaleziono kilka kilometrów od Dąbrówki Małej w Katowicach, gdzie mieszkał. Sprawca miał zawieźć go tam samochodem. Zatrzymany wskazał miejsce ukrycia zwłok 11-latka.” – donosi portal Wirtualna Polska.

Wiadomo też, jak udało się zatrzymać 41-letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni. „41-latka udało się zatrzymać dzięki zabezpieczonym zapisom z kamer monitoringu, które zarejestrowały samochód należący do mężczyzny. Funkcjonariusze prześledzili też jego dalszą drogą.” – czytamy na WP.

źródło: Wirtualna Polska, PAP, Facebook

  1. Gorzkie słowa Katarzyny Dowbor o TVP. Poznaliśmy kulisy jej zwolnienia
  2. Dworczyk potwierdza. Rząd ma nowy pomysł, jak zachęcać do szczepień. Nowe korzyści
  3. Nie żyje co najmniej 20 osób. Olbrzymia tragedia podczas ultramaratonu górskiego