fot. Twitter

W internecie krąży nagranie, na którym widać jak grupa osób nachodzi Adama Niedzielskiego pod jego własnym mieszkaniem. Sytuacja była na tyle groźna, że Minister Zdrowia zdecydował się zadzwonić po policję.

Grupa osób wdarła się pod mieszkanie Adama Niedzielskiego

„Wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj. Nie raz, nie dwa” – słyszymy na jednym z nagrań. Nagranie, które pojawiło się na Twitterze i przedstawia grupę osób, która przedarła się pod mieszkanie Adama Niedzielskiego, możecie zobaczyć na końcu tego tekstu.

„Adam Niedzielski jest nachodzony we własnym domu. W mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie, na którym widać i słychać, jak krytykują go osoby niezadowolone ze sposobu sprawowania przez ministra swojej funkcji. Przyszli pod blok, w którym mieszka, wbiegli nawet za nim po schodach pod jego mieszkanie.” – czytamy na łamach Super Expressu. Przedstawione poniżej nagranie to wszystko potwierdza.

Internauci są zbulwersowani zachowaniem tych osób. „To przekracza wszelkie granice”, „Polska policja powinna zdecydowanie reagować” – czytamy w komentarzach na Twitterze. Oburzonych jest bardzo wiele osób. I rzeczywiście, ciężko wytłumaczyć nachodzenie kogoś we własnym domu. Można nie zgadzać się z poglądami czy decyzjami Adama Niedzielskiego, ale to, co widzimy na nagraniu, przekracza wszelkie granice.

źródło: Twitter, Super Express, mat. prasowe

  1. Część osób nie otrzyma 14. emerytury i 500 plus? Co planuje Prawo i Sprawiedliwość?
  2. Tegoroczne lato będzie inne, niż to, do którego się przyzwyczailiśmy. Ekspert IMGW o prognozach
  3. Napadł na dziewczynkę i dorosłą kobietę. Szuka go policja. Są nowe informacje i zdjęcie mężczyzny

Zobacz również: