wybuch gazu
zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.pl

Policja potwierdziła, że znalezione w lesie zwłoki to poszukiwana od kilku dni 23-latka. Makabrycznego odkrycia w lesie dokonał przypadkowych przechodzień. Choć śledztwo owiane jest tajemnicą, to znamy nieco więcej szczegółów.

Przechodzień dokonał makabrycznego odkrycia w lesie. To zwłoki poszukiwanej 23-latki

„W Lesie Kabackim odnaleziono w piątek po południu zwłoki. Okoliczności tej sprawy badają policja i prokuratura.” – czytamy na portalu TVN24, który taką informację otrzymał na Kontakt24. Wiadomość potwierdziła także Polska Agencja Prasowa. Co jeszcze wiemy o tej sprawie?

Wstępnie ustalenia wskazały, że to ciało kobiety. Znaleziono przy niej prawdopodobnie kartę, która pozwoliła ustalić jej tożsamość. Teraz mundurowi nie mają już wątpliwości, że to poszukiwana od kilku dni zaginiona 23-latka z Gocławia. „Potwierdziło się, że to poszukiwana 23-latka z Gocławia.” – przekazała Komenda Stołeczna Policji.

„Ciało kobiety zauważył po południu przechodzący tamtędy mężczyzna. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na dane osobowe pasujące do zaginionej przed dwoma dniami 23-latki. Policja wezwała na miejsce rodzinę zaginionej w celu identyfikacji zwłok.” – przekazała z kolei Polska Agencja Prasowa.

Na ten moment nikt nie udziela informacji czy kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, targnęła się na swoje życie czy w jej śmierci miały udział osoby trzecie. Z pewnością wkrótce możemy spodziewać się dalszych komunikatów prasowych ze strony czy to policji czy prokuratury.

źródło: PAP, TVN24

  1. Napadł na dziewczynkę i dorosłą kobietę. Szuka go policja. Są nowe informacje i zdjęcie mężczyzny
  2. Niedzielski o kolejnym luzowaniu obostrzeń. Podał ostateczną datę
  3. Elżbieta Zapendowska skomentowała występ Brzozowskiego. Wyjawiła także, która piosenka jest faworytem

Zobacz również: