wybuch gazu

Do niecodziennego i równie dramatycznego wydarzenia doszło w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie. Jak donoszą ogólnopolskie media, z okna na czwartym piętrze wypadł doświadczony funkcjonariusz ABW. Według informacji portalu o2.pl, była to próba samobójcza. Polska Agencja Prasowa i Onet donoszą z kolei, że mężczyzna zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Nie żyje 45-latek, który wypadł z okna w siedzibie ABW

O tej sprawie piszą wszystkie portale internetowe w Polsce. „Dziś na terenie siedziby ABW w Warszawie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został funkcjonariusz Agencji. Rannemu udzielona została pomoc medyczna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja i prokuratura badają okoliczności zdarzenia” – przekazał w mediach społecznościowych Stanisław Żaryn, rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Jak się jednak okazuje, mężczyzna niestety zmarł. Więcej szczegółów podają inne źródła. „Nasi informatorzy wskazują, że mogła być to próba samobójcza. W czwartek odbyło się w ABW uroczyste nadanie awansów w stopniach służbowych.” – donosi portal o2.pl. Do wypadku doszło w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie, przy ulicy Rakowieckiej 2A. Wszystko rozegrało się w godzinach porannych.

„To doświadczony oficer. W ABW służył 16 lat, do Agencji trafić miał z policji.” – czytamy dalej w portalu o2.pl. Mężczyzna wypadł z czwartego piętra budynku. Pomimo natychmiastowej pomocy i przewiezieniu do szpitala, zmarł. Na ten moment śledczy ani też ABW nie udzielają więcej informacji. „Był to pracownik Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych (DOIN).” – dodaje wskazane przez nas źródło.

źródło: o2.pl, Onet.pl, PAP, mat. prasowe

  1. Lubelskie: tragedią 91-latki zainteresowali się dopiero dziennikarze. Pani Helena z dnia na dzień straciła dom
  2. Szokujący zwrot akcji ws. Smoleńska? Macierewicz nie będzie zadowolony. Są nowe okoliczności
  3. Powstanie kolejna partia polityczna. „Będzie reprezentowała interesy zwykłych ludzi”

Zobacz również: