Jasnowidz Wojciech Glanc
Jasnowidz Wojciech Glanc, fot. Youtube

Jasnowidz Wojciech Glanc to kolejny wizjoner po Krzysztofie Jackowskim, który cieszy się w sieci olbrzymią popularnością. Oczywiście, daleko mu jeszcze do emocji, które wzbudza wspomniany Jasnowidz Jackowski, ale i tak, jego najnowsza wizja obiegła cały internet. Jest przerażająca i poniekąd potwierdza słowa, które już wcześniej wypowiedział sam Jackowski.

Wojciech Glanc nie ma dobrych wieści. Wcześniej mówił o tym Krzysztof Jackowski

Wojciech Glanc podobnie, jak wspomniany już wcześniej Krzysztof Jackowski swoimi wizjami dzieli się również na platformie Youtube. Ostatnio nie ma zbyt dobrych informacji, bowiem jego zdaniem, nadchodząca przyszłość rysuje się w ciemnych barwach.

Najnowszej wizji Jasnowidza Glanca przyjrzało się Radio ZET, które kolokwialnie mówiąc, wysmarowało na ten temat dość obszerny artykuł. My przytaczamy jego najważniejsze fragmenty. Czy rzeczywiście na jesień strach zajrzy nam głęboko w oczy?

Zarówno Krzysztof Jackowski, jak i Wojciech Glanc przeczuwają nadejście czwartej fali koronawirusa, ale to nie wszystko. Jackowski twierdzi, że będziemy mieli z nią do czynienia już latem, a Glanc jest zdania, że nastąpi to nieco później, na jesień. Obaj są jednak zgodni, że czwarta fala da nam się we znaki jeszcze bardziej, niż trzecia. „Moim zdaniem czeka nas czwarta fala na jesieni, która będzie określana o wiele gorszą i mocniejszą niż dotychczas. Ta czwarta fala nadchodzi, to jest bezdyskusyjne – nawet bez jasnowidzenia możemy to stwierdzić.” – przyznaje Wojciech Glanc. To jednak nie jedyna „czarna” wizja, którą podzielił się ze swoimi sympatykami na Youtube.

Glanc z niepokojem patrzy także na sytuację w Indiach. Jego zdaniem dojdzie tam do prawdziwej depopulacji. Oczywiście, jasnowidz jest daleki od myśli, że Indie znikną z mapy świata, ale jego słowa przerażają. „Tak, jakby świat chciał te dzieci ratować. Jakby Indie zostały określone „krainą sierot”. Tak jakby zabrakło dorosłych ludzi (…) Coraz więcej będziemy mówić o potężnej śmiertelności, po prostu katastrofie, gdy mówimy o Indiach. Te Indie zostaną wręcz zdepopulowane. Pozostanie problem osieroconych dzieci, a świat będzie próbował się nimi zaopiekować” – usłyszeliśmy.

źródło: Radio ZET, Youtube

  1. Dwójka dzieci i trzech dorosłych rannych. W akcji helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
  2. Jarosław Kaczyński zauroczony w starszej od siebie kobiecie. Nieznane fakty z prywatnego życia prezesa wyszły na jaw
  3. Policja poszukuje starszej kobiety. Rozpoznasz ją po nagraniu?

Zobacz również: