wybuch gazu
zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.pl

Około godziny 8 na drodze wojewódzkiej nr 483 w Chabielicach (woj. łódzkie) doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiało pięć osób, w tym dwójka dzieci. Interweniował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Pięć osób, w tym dwójka dzieci rannych po wypadku na DW 483

O wszystkim poinformowało Radio Eska. „Do wypadku doszło ok godz. 8 na skrzyżowaniu w Chabielicach, na 31 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 483. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.” – czytamy w internetowym wydaniu tej rozgłośni radiowej.

Kierowcę jednego z samochód trzeba było wydobywać za pomocą narzędzi hydraulicznych. Jego stan był na tyle poważny, że ratownicy medyczni zdecydowali się wezwać na miejsce zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Media nie przekazały w jakim stanie są pozostali uczestnicy wypadku. Wiadomo jedynie tyle, że rannych łącznie zostało pięć osób, wśród których znajduje się także dwójka dzieci.

Radio Eska porozmawiało z Michałem Wieczorkiem z Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. „Najbardziej poszkodowaną osobą był kierowca jednego z samochodów, którego z pojazdu wydobyliśmy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Ta osoba została przetransportowana do szpitala helikopterem LPR. Pozostałe osoby, z mniejszymi obrażeniami, zabrały do szpitala trzy karetki.” – przekazał Radiu Eska rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.

Policjanci wyznaczyli objazdy, a trasa jest całkowicie zablokowana. Mundurowi próbują odtworzyć szczegółowy przebieg zdarzenia. Proszeni o kontakt są wszyscy Ci, którzy byli świadkiem wypadku, który przypominamy rozegrał się na drodze wojewódzkiej nr 483 Chabielicach. To powiat bełchatowski, gmina Szczerców (woj. łódzkie).

źródło: Radio Eska

  1. Z Prawa i Sprawiedliwości do Szymona Hołowni. Ogłoszono polityczny transfer roku
  2. Co dalej z paszportami covidowymi? Są nowe wieści z Brukseli
  3. Planujesz dziecko? Możesz zgarnąć nawet 54 tysiące złotych

Zobacz również: