wybuch gazu

Rocznie na drogach ginie tysiące osób. Jednak ten wypadek, w którym zginęło dwoje młodych ludzi daje do myślenia. Zwłaszcza o naszym zachowaniu i odpowiedzialności na drodze. Policja ku przestrodze opublikowała zdjęcia z miejsca wypadku. Ostrzegamy są drastyczne i tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Publikujemy je na końcu materiału.

Dwie młode osoby nie żyją. Samochody zmasakrowane

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 563 w Kotowach. To gmina Skrwilno, województwo kujawsko-pomorskie. Przypominamy, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Konsekwencje wypadku okazały się niezwykle tragiczne.

„31-letni kierowca audi nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym seatem toledo kierowanym przez 26-letnią kobietę.” – wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie, którzy zajmują się tą sprawą pod nadzorem właściwej prokuratury.

W wyniku zderzenia śmierć poniósł zarówno 31-letni kierowca audi, jak i 26-letnia kobieta, kierująca seatem toledo. „Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem dokładnej przyczyny wypadku.” – czytamy.

Jak zwykle przy takich sytuacjach zabrakło rozwagi. Dlatego policjanci apelują o jej zachowywanie, by takich tragicznych wypadków w przyszłości było jak najmniej. Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Rypinie pojawiły się zdjęcia z miejsca wypadku. Co tu dużo mówić, dają do myślenia…

fot. KPP Rypin
fot. KPP Rypin

Jednocześnie z mundurowi z KPP Rypin proszą wszystkich świadków wypadku o kontakt. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji lub zadzwonić pod całodobowy numer telefonu: 47 753 92 00.

źródło: KPP Rypin

  1. IMGW wydaje ostrzeżenia. Burze, silne opady i porywisty wiatr. Wiadomo gdzie
  2. O tym podatku mało kto ma pojęcie. Urząd Skarbowy może dokonać windykacji należności
  3. Prawdziwa bomba. Wyciekło, kto ma zastąpić Piaska w The Voice Senior

Zobacz również: