Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz rozsławił się dzięki programowi „W Kontrze” na antenie TVP Info, który prowadzi do spółki z Magdaleną Ogórek. Prezenter wywołuje jednak skrajne emocje. Część osób uwielbia jego specyficzne podejście do życia i polityki, a część jest wręcz oburzona. Tym razem Jakimowicz posprzeczał się na parkingu z przypadkowym przechodniem. W jego stronę poleciały jednoznaczne słowa.

Jarosław Jakimowicz pochwalił się parkingową sprzeczką. Zacytował, co usłyszał

O tym, że Jarosław Jakimowicz wywołuje skrajne emocje nie trzeba przypominać. Nikt jednak nie przypuszczał, że prezenter TVP Info zostanie zaczepiony na parkingu, tuż po wyjściu ze studia „W kontrze”.

Do Jakimowicza podszedł przypadkowy mężczyzna, którego gwiazdor scharakteryzował na około 45-latka. „Wychodząc ze studia na parkingu samochodowym wdałem się w sprzeczkę.” – pisze wprost Jakimowicz. Po chwili ujawnił, co usłyszał.

Powodem sprzeczki co prawda miała nie być telewizyjna i polityczna działalność Jakimowicza, a miejsce, w którym zaparkował prowadzący „W kontrze”. Po chwili jednak mężczyzna rzucił w stronę Jarosława Jakimowicza specyficzne słowa. „JAK JUZ SIĘ ROBISZ NA LIMAHLA TO MYŚLISZ ŻE TAKI WAŻNY JESTEŚ?.” – usłyszał prezenter TVP Info.

„Mega mi to się spodobało. Dziękuje.” – pisze Jarosław Jakimowicz w swoich mediach społecznościowych. Kim jest Limahl? To właściwie Christopher Hamill, brytyjski piosenkarz POP z zespołu Kajagoogoo. Przypadkowy przechodzień porównał Jakimowicza do Limahla prawdopodobnie ze względu na podobną fryzurę obu panów.

  1. Pościg i strzały w polskim mieście. Ucierpiało dwóch policjantów. Sceny jak z filmu
  2. Stało się. Fragmenty rakiety uderzyły w Ziemię. Już wiadomo, gdzie dokładnie
  3. Andrzej Piaseczny znów uderza w rząd. Mocne słowa jurora The Voice of Poland

Zobacz również: