Monika Richardson
Foto: YouTube

Wychodzą na jaw kolejne, zaskakujące informacje na temat niedawno zakończonego małżeństwa Zamachowskich. Dziennikarze jednego z kolorowych dzienników twierdzą, że Monika Richardson wspierała finansowo swojego ówczesnego męża. Nie byłoby to niczym dziwnym, gdyby nie cel na jaki Zbigniew przeznaczał te środki.

Monika Richardson poświęciła dla ukochanego piękną willę

Była gwiazda TVP powoli dochodzi do siebie po rozstaniu z trzecim mężem. Jakiś czas temu kobieta wyznała, że chciałaby znów się zakochać. Regularnie, między wierszami, Monika Richardson zdradza kulisy rozpadu małżeństwa ze Zbigniewem. Jednak tym razem, co nieco o relacji gwiazd dowiadujemy się od informatora znanego magazynu.

Według mediów, Monika Richardson pomagała finansowo swojemu mężowi. Zbigniew Zamachowski nie był w stanie samodzielnie wypełnić swoich zobowiązań finansowych. Z tego powodu, dziennikarka podjęła trudną decyzję o wynajmie swojej ukochanej willi. Natomiast sama wraz ze swoimi dziećmi i ówczesnym mężem przeprowadziła się z wartej 5,5 miliona złotych rezydencji do mieszkania w bloku.

Dzięki wynajmowi willi, Monika Richardson uzyskiwała miesięcznie dodatkowe 18 tysięcy złotych. Pieniądze te jednak nie trafiały na jej konto. Dziennikarka przekazywała je mężowi. Z kolei Zbigniew Zamachowski przeznaczał je na alimenty, które musiał płacić na swoje dzieci z poprzedniego związku. Trzeba przyznać, że to dość zaskakująca informacja.

Dziennikarka planuje powrót do willi

Teraz, kiedy Monika Richardson rozstała się z mężem, pojawiła się możliwość powrotu do dawnej rezydencji. Niewątpliwie miejsce to robi ogromne wrażenie. „Willa stoi na działce o powierzchni 1870 m2, dom ma ponad 300 m i zainstalowano w nim najnowsze technologie inteligentnego i energooszczędnego domu. W rezydencji, którą tak kochała Monika Zamachowska, znajduje się 6 pokoi, salon wysoki na 5 metrów, jadalnia, 45-metrowa kuchnia, liczne garderoby i 2 łazienki z podgrzewanymi podłogami. I choć z zewnątrz willa nie robi wrażania zapierającego dech w piersi, to po wejściu do środka już totalnie opada szczęka.” – donoszą dziennikarze.

Te przypuszczenia potwierdziła znajoma gwiazdy. „Monika ma nadzieję, że teraz gdy już nie będzie obciążona alimentami Zbyszka, uda jej się wrócić do swojego domu z kominkiem.” – twierdzi kobieta.

Źródło: Plotek, Super Express

  1. Eurowizja 2021: Edyta Górniak doszkoli Brzozowskiego? W mediach krąży komentarz wokalisty
  2. Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Najbliższe miesiące nie będą dla nas łaskawe
  3. Dostałeś wiadomość od PGE? Uważaj, to może być próba wyłudzenia pieniędzy

Zobacz również: