Edyta Górniak przygotuje Brzozowskiego do Eurowizji 2021?

Medialna burza po ogłoszeniu przez Telewizję Polską naszego reprezentanta na konkurs Eurowizja 2021 już ustała. Pojawił się za to inny temat, jednak również związany z naszym tegorocznym reprezentantem Rafałem Brzozowskim. Okazuje się, że gwiazdor TVP będzie pobierał nauki przed konkursem u polskiej zwyciężczyni sprzed lat Edyty Górniak.

Zaczęło się od transmisji live na Instagramie, w której Edyta Górniak posłała Rafałowi Brzozowskiemu zaproszenie na wyjazd w góry. Wokalista zaproponowała koledze po fachu pomoc w przygotowaniach do Eurowizji, która zbliża się już wielkimi krokami, bowiem początek wydarzenia w Rotterdamie już 18 maja.

Rafał Brzozowi odpowiedział na zaproszenie Górniak. Podczas wywiadu z Plejadą prowadzący program TVP „Jaka to melodia?” przyznał, że zaproszenie przyjął. Co więcej miał też zdradzić co zabiera na wyjazd z gwiazdą.

„Mikrofon, wzmacniacz, coś do pracy, przenośny instrument i takie rzeczy zamierzam zabrać ze sobą” – stwierdził krótko.

[irp]

Eurowizja 2021: Górniak doszkoli Brzozowskiego?

Jak wspomnieliśmy Rafał Brzozowski podjął ten temat w rozmowie z dziennikarzem portalu Plejada. Przyznał, że majówkę spędzi w towarzystwie posiadaczki słynnego sopranu. Dodał również, że cieszy się na wspólny wyjazd pod okiem – jak sam powiedział – mistrzyni. Co więcej Brzozowski stwierdził, iż czuje się tym faktem wyróżniony. Powiedział też, że niezwykle ceni sobie rady Edyty Górniak.

„Podtrzymuję swoją deklarację i majowy weekend spędzę w towarzystwie Edyty Górniak. Przed Eurowizją dobrze zrobi mi chwila oddechu w górach i trening pod okiem mistrzyni. Bardzo się cieszę na to spotkanie i mam nadzieję, że w tym roku pogoda na majówkę wyjątkowo dopisze. Życzę wszystkim czytelnikom Plejady udanego i słonecznego weekendu” – powiedział Rafał Brzozowski.

[irp]

Brzozowski dementuje plotki

Gdyby w związku a taką informacją portale plotkarskie nie rozpoczęły spekulacji, jeśli chodzi o relacje obu artystów, to byśmy się nieco zdziwili. I faktycznie, tych nie brakło. Jednak Brzozowski chyba okazał się sprytniejszy i odezwał się na ten temat najwyraźniej w porę. Zdementował plotki jakoby miał on m.in. spać z Edytą Górniak pod jednym dachem górskiego domku, nie wspominając o czymś więcej.

źródło: Plejada.pl

[irp]

Zobacz również: