Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski właśnie opowiedział o swojej najnowszej wizji. Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa mrozi krew w żyłach. Jeśli rzeczywiście spełnią się jego słowa, czeka nas niezwykle trudny czas.

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści

Bodajże najbardziej znany jasnowidz w Polsce ujawnił swoją najnowszą przepowiednię. Oczywiście uczynił to na swoim kanale na YouTube. Niestety, to co wyznał Krzysztof Jackowski nie napawa optymizmem. Wprost przeciwnie wzbudza niepokój.

Według 57-latka najbliższy czas nie będzie łaskawy dla Polaków. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, czeka nas coś równie dziwnego jak pandemia COVID-19. „Nie liczmy na to, że to jest końcówka. Musimy przygotować się na jeszcze dziwniejsze rzeczy, o wiele dziwniejsze, niż obecnie.” – twierdzi jasnowidz.

Z pewnością ze słów mieszkańca Człuchowa nie mogą być zadowoleni ci, którzy liczyli na spokojne wakacje. Krzysztof Jackowski przewiduje, że latem, a konkretnie w lipcu i sierpniu sytuacja ulegnie pogorszeniu. „Ci, którzy zakładają, że normalność na lato wróci, obawiają się jesieni, ale sądzą, że latem odpoczniemy, są w błędzie. Ogólnie to nie będą dobre miesiące Ten rok na pewno nie przyniesie nam ulgi. Maj-czerwiec da trochę oddechu, ale płytki to będzie oddech. Lipiec, sierpień – nie mam zaufania do tych dwóch miesięcy. Zamykane plaże, plaże będą zamykane.” – ostrzega wróżbita.

Jasnowidz wypowiedział się także na temat sytuacji w naszym kraju. Krzysztof Jackowski twierdzi, iż Polska utraci swoją suwerenność. Będzie to następować stopniowo. Wróżbita zauważa, iż część obywateli nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Na koniec warto zauważyć, iż to kolejna pesymistyczna wizja jasnowidza z Człuchowa. Wcześniej Krzysztof Jackowski straszył Polaków, iż już niebawem w naszym kraju umrze wielu starszych ludzi. Co ciekawe, przyczyną zgonów nie miał być wcale COVID-19.

Źrodło: YouTube, Pomponik

  1. Krzysztof Krawczyk będzie upamiętniony przez Łódź. Muzyk dostanie swój…
  2. Dostałeś wiadomość od PGE? Uważaj, to może być próba wyłudzenia pieniędzy
  3. Jest decyzja ws. Moderny. To piąta szczepionka, która uzyskała oficjalną aprobatę WHO

Zobacz również: