Meghan Markle szlaban
Foto: YouTube

O tym, iż Meghan Markle nie jest ulubienicą rodziny swojego męża wiadomo od dawna. Teraz jednak wydarzyło się coś, co delikatnie mówiąc, mogło sprawić żonie Harry’ego przykrość. Ukochana wnuka Królowej Elżbiety II dostała od monarchini dotkliwy zakaz. Czy to definitywny koniec szans na pojednanie skłóconych royalsów?

Meghan Markle może być zszokowana

Niewątpliwie żona Księcia Harry’ego uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Wiele kobiet bierze przykład z Księżnej Sussex, która stała się ikoną mody. Z pewnością, ważnym elementem podziwianych przez opinię publiczną stylizacji Meghan Markle jest biżuteria.

Amerykanka chętnie uzupełniała swoją garderobę błyskotkami wypożyczanymi z królewskiego skarbca. Co ciekawe, czyniła tak zarówno będąc jeszcze pełnoprawną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, jak i po odejściu z dworu królewskiego. Ostatnio mogliśmy zobaczyć Meghan Markle ozdobioną diamentową bransoletką, która należała niegdyś do Księżnej Diany. Warto dodać, że ta pamiątkowa biżuteria towarzyszyła żonie Księcia Harry’ego podczas nagrywania kontrowersyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey.

W tym miejscu warto dodać, iż Księżna Sussex miała dużo bardziej ograniczony dostęp do drogocennych kosztowności należących do brytyjskiej rodziny królewskiej niż Księżna Kate. Nie każda błyskotka, która wpadła Meghan Markle w oko, mogła trafić w jej ręce. Ukochana Harry’ego miała do swojej dyspozycji tylko część królewskich zasobów.

Tymczasem wyszło na jaw, że od teraz Meghan Markle nie będzie mogła korzystać nawet z tego ograniczonego asortymentu bransoletek, kolczyków czy tiar. „The Sun” poinformował, iż Królowa Elżbieta II zakazała żonie wnuka wypożyczania królewskiej biżuterii. Rzekomo decyzję monarchini poparł następca tronu, Książę William. Co ciekawe, Księżna Sussex dostała szlaban również na korzystanie z błyskotek, które niegdyś należały do jej teściowej, czyli Księżnej Diany.

Pisząc o królewskiej biżuterii, należy zauważyć, iż wg etykiety pamiątkowe błyskotki powinno się zakładać przede wszystkim na oficjalne uroczystości. Skoro Meghan Markle nie reprezentuje już brytyjskiej monarchii, nie ma zatem powodu dla którego Amerykanka miałaby pożyczać klejnoty.

Na koniec trzeba podkreślić, iż taki zakaz wydany przez Królową Elżbietę II, może znacząco utrudnić proces odbudowy dobrych stosunków z Sussexami. Zgadzacie się z nami? A może uważacie, że Meghan okaże pełne zrozumienie wobec królewskich przepisów?

Zobacz również: