Poszukiwania 32-latki z córeczką trwają./źródło: KRP VII Warszawa

Warszawska policja apeluje o pomoc. Trwają poszukiwania 32-letniej Anny Ładnej oraz jej 3-letniej córeczki Natalii. Kobieta wyszła z dzieckiem w niedzielę i nie wróciła do domu. Jak czytamy w komunikacie policji nie nawiązała też żadnego kontaktu z najbliższymi.

Poszukiwania służb skupiają się głównie wokół dzielnicy Wesoła. Według ustaleń policji matka wyszła z dzieckiem z domu w minioną niedzielę i do tej pory nie nawiązała z nikim kontaktu. Informacje na temat kobiety i dziewczynki udostępniła nadkomisarz Joanna Węgrzyniak.

Policja udostępniła wizerunek kobiety i dziecka. Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu. Sylwetka szczupła, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prostolinijny, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy. 32-latka ma tez jeden znak szczególny w postaci brodawki na szyi.

Jej córka zaś ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy rude do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy.

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu kobiety i dziewczynki. Wszelkie informacje na temat miejsca pobytu matki i córki mogą być niezwykle cenne.

„Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl” – informuje nadkomisarz Węgrzyniak.

RadioZET.pl/PAP/ Pragapd.policja.waw.pl/

  1. Zaginął 11-letni Bartłomiej Drahynicz z Wrocławia. Policja publikuje zdjęcie i prosi o pomoc
  2. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc. Ranił kobietę nożem
  3. Tragedia pod osłoną nocy. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko. Dwie kolejne walczą o życie
  4. Dramat o poranku. Samochód potrącił matkę z dwójką dzieci

Zobacz również: