niepełnosprawna dziewczynka znaleziona

Smutne informacje drogowe dotarły do mediów o poranku. Samochód dostawczy potrącił matkę z dwójką dzieci. Kobieta nie przeżyła. Wiadomo, w jakim stanie są jej pociechy.

Tragiczny wypadek po poranku

Radio RMF FM donosi o tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze krajowej numer 15 w Brodnicy w kujawsko-pomorskim. W skutku zderzenia śmierć poniosła 34-letnia kobieta, a dwójka jej małych dzieci została przetransportowana do szpitala.

„Do wypadku doszło na ulicy Sikorskiego w Brodnicy (w przebiegu dk 15). Ford transit potrącił idącą poboczem kobietę i dwójkę dzieci w wieku 4 lat i 12 miesięcy. Kobieta zginęła na miejscu. Dzieci zostały zabrane do szpitala.” – przekazała Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy policji z Brodnicy.

Mundurowi w tej chwili starają się ustalić dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku. Na ten moment ciężko udzielić jakiekolwiek informacje. Według nieoficjalnych wieści, w momentu przyjechania zespołu ratownictwa medycznego, dzieci były przytomne i zostały przetransportowane do szpitala. Z kolejnych, nieoficjalnych informacji wiadomo też tyle, że przybyła na miejsce wypadku policja przebadała kierowcę auta dostawczego pod kątem zawartości alkoholu w jego organizmie.

Badanie wykazało, że był trzeźwy. Trwają więc ustalenia, co dokładnie wydarzyło się o poranku na DK 15 w Brodnicy.

źródło: RMF24

  1. Jacek Kurski poprosi rząd o dodatkowe wsparcie dla TVP? To pismo nie pozostawia wątpliwości
  2. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc. Ranił kobietę nożem
  3. Wzruszający apel Ewy Krawczyk. „Błagam cię, daj nam spokój”

Zobacz również: