Tomasz Kammel zaszczepiony

Niewątpliwie, gwiazdor TVP poruszył internautów swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych. Wydaje się, że słowa, które napisał Tomasz Kammel wywarły wrażenie nawet na krytykach gospodarza „Pytania na śniadanie”.

Tomasz Kammel jest już zaszczepiony

Ostatnimi czasy popularne wśród celebrytów stało się publikowanie zdjęć, które pokazują moment szczepienia na COVID-19. Tego typu fotografię pokazała w mediach społecznościowych chociażby Maryla Rodowicz. Teraz do tego grona dołączył Tomasz Kammel.

Co ciekawe, dziennikarz otrzymał szczepionkę na COVID-19 zgodnie z ustaloną kolejnością. Zatem, w przeciwieństwie do niektórych swoich kolegów z polskiego show biznesu, nie próbował ominąć kolejki. Przy okazji, ku zdumieniu części internautów, wyszło na jaw, iż pomimo młodzieńczego wyglądu, Tomasz Kammel urodził się 1971 roku.

Jak już wspomnieliśmy, prezenter zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które ukazuje moment jego szczepienia. Jednak tym co zwróciło uwagę internautów był wzruszający podpis obok fotografii. „Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie , która zmarła na #covid – zaszczepiłem się.” – wyznał Tomasz Kammel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Prezenter wzbudził skrajne emocje

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy. Wiele osób było pod wrażeniem postawy gwiazdy TVP.  „Brawo!!!Tak trzeba, dla innych ale i dla siebie. Pozdrawiam serdecznie.”, „Brawo Panie Tomku.”, „Brawo ja czekam na 12 maja. Damy radę, jeśli będziemy w tym razem i jeden dla drugiego”, „Domniemam, że Ci „sceptycy” nie chorowali – bo nie wiedzą co mówią. Choroba jest straszna – nikomu nie życzę! SzczepmySie”. – chwalili internauci.

Trzeba jednak odnotować, iż poza przychylnymi słowami, w stronę Tomasza Kammela posypały się głosy krytyki. Wiadoma partia dba o swoich. Co Pan kazał sługa Tomasz musi….” , „Ważne że kwota na koncie się zwiększyła. Żadnego szacunku dla siebie nie mają Ci celebryci!” , „Oj tak, bo najlepiej pójść się zaszczepić i robić sobie zdjęcia żeby każdy widział – propaganda leci dalej, ciekawe ile ci dali marionetko.” – grzmieli użytkownicy Instagrama.

Tradycyjnie, pod postem, uaktywnili się również antyszczepionkowcy. „Przykro mi z pana porodu, naprawdę pan myśli że to pana uchroni.” , „Nie ma to jak wziąć udział w eksperymencie na swoim życiu i zdrowiu.. I to za darmo! Gratuluję!” – ironizowali przeciwnicy szczepionki na COVID-19.

Źródło: Instagram

  1. Krzysztof Jackowski zdradził co czeka nas w najbliższych miesiącach. Oto jak będzie wyglądać przyszłość Polski i świata
  2. Wyszła z domu z 3-letnią córeczką i nie wróciła. Warszawska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
  3. 150 tysięcy żołnierzy przy granicy z Ukrainą. Unia Europejska reaguje

Zobacz również: