TVP

Wydaje się, iż o takich warunkach jakie planuje zapewnić swojej prezenterce telewizja publiczna, może pomarzyć niejedna gwiazda polskiego show-biznesu. Jedna z czołowych twarzy TVP może liczyć na specjalne ustępstwa, wszystko po to, aby poczuć się w pracy jak najbardziej komfortowo. 

Prezenterka TVP nie zwalnia tempa

Zacznijmy od tego, iż osobą, która może liczyć na owo specjalne traktowanie ze strony telewizji publicznej jest Ida Nowakowska. Przypomnimy, iż kobieta jest w tej chwili jedną z największych gwiazd TVP. Prezenterka jest współprowadzącą „Pytania na śniadanie” oraz  „The Voice Kids”. Oprócz tego, gwiazda ocenia taneczne popisy celebrytów w show „Dance Dance Dance”.

Jednak niebawem Ida Nowakowska zmierzy się bodajże z najważniejszą rolą w swoim życiu. Prezenterka TVP spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Maluch ma przyjść na świat na przełomie kwietnia i maja. Gwiazda nie kryje swojej radości z tego powodu, tym bardziej, że dość długo starała się zajść w ciążę.

Chociaż kobieta jest w stanie błogosławionym to nie rezygnuje z aktywności zawodowej. Ida zaangażowała się w nowy projekt telewizji publicznej tj. kanał TVP Kobieta. Nowakowska stała się nie tylko jedną z twarzy kanału, ale również osobiście poprowadziła zajęcia ruchowe dla ciężarnych kobiet. Poza tym, tancerka otrzymała swoją audycję w Polskim Radiu. W programie gwiazda będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi o ciąży i macierzyństwie.

Stacja zadba o młodą mamę i jej dziecko

Teraz okazało się, że po urodzeniu dziecka Ida nie będzie zbyt długo odpoczywać. Popularny magazyn donosi, że TVP właśnie przedłużyło Nowakowskiej umowę dotyczącą poprowadzenia jesiennej edycji „The Voice Kids”. Prawdopodobnie odcinki talent show będą nagrywane na początku wakacji. Zatem prezenterka wróci do telewizji po około miesiącu od narodzin pociechy.

Jednak przyszła mama nie musi się martwić powrotem do pracy. TVP chce stworzyć dla Idy i jej dziecka komfortowe warunki na planie show. Zdaniem „Party”, Ida Nowakowska może liczyć na specjalne traktowanie. Telewizja publiczna planuje zapewnić jej chociażby tzw. cichą garderobę do karmienia dziecka. Trzeba przyznać, że to iście gwiazdorskie warunki, o których może pomarzyć niejeden celebryta.

Źródło: Party, Plejada

  1. Niedzielski na konferencji prasowej. Czeka nas dosłownie kilka zmian
  2. Świat: W pożarze szkoły zginęło 20 dzieci. „W żadnym z pomieszczeń nie było wyjść ewakuacyjnych”
  3. Szczepionki Johnson&Johnson wstrzymane w kolejnym kraju. W środę rano decyzja Unii Europejskiej

Zobacz również: