Marta Kaczyńska willa

Prasa niepokoi się o córkę Marty Kaczyńskiej. Ewa nie była widziana od pewnego czasu. Pojawiają się różne spekulacje.

Co się dzieje z córką Marty Kaczyńskiej?

Media podają, że Ewa Dubieniecka, która osiągnęła już pełnoletniość od pewnego czasu nie jest widywana ani sama, ani też z matką. Nie wiadomo, co się dzieje. Prasa ma jednak na ten temat swoje teorie.

Jakiś czas temu Ewa Dubieniecka zadebiutowała w mediach społecznościowych. Rozpisywały się o niej nagłówki kolorowych portali internetowych. Wszystko za pośrednictwem jej dość tajemniczych wpisów. „Często analizowano wpisy i posty dziewczyny, które charakteryzowały się dość depresyjnym tonem. Nie sposób nie zauważyć, że Ewa przeszła w życiu dużo.” – donosi portal o2.pl.

Dziś próżno by szukać Ewy w social mediach, ale prasę najbardziej niepokoi, że córka Marty Kaczyńskiej nie jest też widywana na co dzień. „Niegdyś dość chętnie dzieliła się swoją prywatnością w sieci. Często pokazywała jak się ubiera lub gdzie jeździ na wakacje. Co ciekawe zdążyła zebrać też spore grono obserwatorów. Być może marzenia o zostaniu influencerką były wielkie, bo dziewczyna prowadziła konto w języku angielskim i to właśnie to zagranicznej publiki chciała trafiać. Dziś na próżno szukać Ewy w internecie. Czyżby wpływ na to miała jej mama?” – czytamy na o2.pl.

Do ciekawych ustaleń dotarł Super Express. Okazuje się, że Ewa nie towarzyszyła swojej mamie Marcie Kaczyńskiej podczas święcenia pokarmów. Ba, tabloid zapytał nawet sąsiadów rodziny o Ewę. I tutaj kolejne zaskoczenie. Od pewnego czasu, nikt jej nie widział.

„Jakiś czas temu Ewa przyglądała się szkołom średnim w Londynie. Być może przebywa właśnie tam.” – donosi z kolei Dobry Tydzień. Gazeta wyciąga tezę, że być może w ten sposób Ewa Dubieniecka odpoczywa od ogromnego zainteresowania prasy, jakie pojawiło się wokół niej, kiedy spróbowała kariery influencerki w social mediach.

źródło: Super Express, o2.pl, Dobry Tydzień

  1. Tak będą wyglądały obostrzenia po 18 kwietnia? Ekspert mówi o ważnych zmianach
  2. Norbi ostro krytykowany. Chodzi o jego ubiór na pogrzebie Krawczyka (FOTO)
  3. Rośnie napięcie w rządzie. „Słowa Zbigniewa Ziobry nigdy nie powinny paść”

Zobacz również: