Norbi

Odkąd Norbi regularnie pojawia się na antenie TVP jako prezenter teleturniejów, zwrócone są na niego oczy całego świata show biznesu. Jedne głosy są pochlebne, a inne wręcz przeciwnie. Tym razem jednak Norbi skoncentrował na sobie gniew internautów. Wszystko za sprawą „stroju”, w którym pojawił się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Internauci nie zostawili na Norbim suchej nitki. Zobacz poniżej zdjęcie.

Tak wyglądał Norbi na pogrzebie Krawczyka, przesadził?

W uroczystościach pogrzebowych Krzysztofa Krawczyka wzięły udział rzesze ludzi. Pojawiło się też wiele postaci, znanych z pierwszych stron gazet czy szklanego ekranu. W kościele zauważono także Norbiego. Pod jego adresem padło jednak w sieci wiele krytycznych komentarzy. Wszystko przez to, jak się ubrał. Internauci nie mają wątpliwości, że Norbi zachował się nieadekwatnie do sytuacji.

Na poniższym zdjęciu, poza skórzaną kurtką nie dostrzegamy niczego niezwykłego, czym Norbi mógłby urazić powagę sytuacji. Wszystko jednak rozwiązuje kolejna fotka, gdzie widzimy, w co tak naprawdę ubrał się prowadzący „Koło Fortuny”.

Norbi
akpa

„Muzyk miał na sobie dżinsy z przetarciami, adidasy i skórzaną kurtkę z olbrzymim nadrukiem czaszki z logiem Philippa Pleina.” – opisuje ubiór Norbiego portal o2.pl. Zresztą, zobaczcie sami poniżej ujęcie z tyłu.

Norbi
akpa

Internauci są wzburzeni tym, jak ubrał się Norbi. Pada wiele nieprzychylnych komentarzy. Niektórzy nawet zauważają, że taka stylizacja jest odpowiednia na wyjście z kolegami na piwo czy na koncert, ale już na pewno nie na pogrzeb. Uroczystość, która powinna mieć podniosły, a nie kolorowy charakter. A Wy jak uważacie, czy Norbi przesadził czy jednak krytyka, która pojawiła się w jego kierunku jest spowodowana wyłącznie tym, że prowadzi „Koło Fortuny” w Telewizji Polskiej?

źródło: o2.pl

  1. Tragedia w Lęborku. Zwłoki 17-latki znaleziono w wannie. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci nastolatki
  2. Ewa Bilan-Stoch nie miała łatwo. Żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje
  3. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” przekazała radosną nowinę. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Zobacz również: