Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. Nic dziwnego, w końcu jego uczestnicy dostarczają widzom wielu emocji. Co ciekawe dzieje się tak nie tylko podczas kręcenia poszczególnych odcinków, ale także po zakończeniu emisji show.

„Rolnik szuka żony” zmienił życie Magdaleny Bator

Z pewnością program TVP wpłynął na życie części jego uczestników. Już nie raz media donosiły o ślubie osób, które poznały się dzięki „Rolnik szuka żony”. Mało tego, wiele z tych par doczekało się już potomstwa.

Niewątpliwie w tę piękną tradycję hitu telewizji publicznej wpisuje się Magdalena Bator. Kobieta wzięła udział w 7. edycji „Rolnik szuka żony”. Początkowo wydawało się, że show nic nie zmieni w jej życiu. Rolniczka odrzuciła bowiem wszystkich zaproszonych przez siebie na wieś kandydatów. Jednak niespodziewanie Magda zakochała się w Kubie. Mężczyzna dostał szansę dopiero po tym, kiedy Bator pożegnała się z wcześniej wybranymi chłopakami.

Pod koniec ubiegłego roku okazało się, że para uczestników „Rolnik szuka żony” zaręczyła się. „Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele. (…) Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia. Chcę urodzić mu dzieci i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Najważniejsze, że chcemy być razem.” – wyznała dziennikarzom Bator.

Dziecko jest już w drodze

Teraz okazuje się, że słowa zostały wcielone w czyn. Magdalena i Jakub zostaną niebawem rodzicami. Co ciekawe, rolniczka ogłosiła to na swoim Instagramie. „Oczekiwanie, troska, ciekawość – wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka.”, „Maleńka kruszynka pod mym sercem zamieszkała. Maleńka kruszynka która w moment pokochaliśmy.” – napisała gwiazda „Rolnik szuka żony”. Dodatkowo, kobieta pochwaliła się wymownymi zdjęciami z sesji zdjęciowej.

Bez wątpienia internautów ucieszyła ta radosna nowina. Pojawiły się pełne miłych słów komentarze. Oczywiście użytkownicy Instagrama gratulowali przyszłym rodzicom. Poza tym, wiele pochwał zebrał pomysł sesji ciążowej. „Piękny czas, zdjęcia brzuszkowe to wspaniała pamiątka.” – chwalili obserwujący profil Magdy z „Rolnik szuka żony”.

Źródło: Instagram

  1. Wyciekły szczegóły dotyczące śmierci Księcia Filipa. Te słowa wzruszają
  2. USA: rozwiązano zagadkę sprzed niemal 25 lat. Drastyczny koniec „śledztwa”
  3. Wysadzali bankomaty po kolei. Ich łupem mogło być nawet 1,5 mln złotych [WIDEO]

Zobacz również: