Magda Gessler

Autorski program Magdy Gessler „Kuchenne Rewolucje” niemalże od początku swojego istnienia wywołuje olbrzymie emocje. Do tego stopnia, że część widzów zasiada przed telewizorami, będąc spragnionymi kontrowersji, a nie kulinarnych popisów gwiazdy w charakterystycznej fryzurze. Tym razem Gessler oberwała jednak od znanej aktorki. Iga Krefft, znana z „M jak miłość” nie zostawiła na restauratorce suchej nitki.

Krefft w ostrych słowach o Magdzie Gessler

Iga Krefft jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 100 tysięcy osób. Tym razem serialowa Ula Mostowiak z „M jak miłość” postanowiła zrecenzować „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler. Powiedzieć, że poleciały iskry, to nie powiedzieć nic. Internauci mówią nawet już o otwartym konflikcie.

„Oglądam właśnie Magdę Gessler, rewolucje kuchenne i jest to straszny program. Poczynając od montażu, gdzie ludzie w programie są specjalnie montowani tak, żeby restauratorzy wypadali na idiotów, poprzez lektora, który jest chamski, obraźliwy, kończąc na samej prowadzącej, która jest skrajnie bezczelna i niegrzeczna.” – rozpoczęła Iga Krefft swoją recenzję „Kuchennych Rewolucji”. Po chwili poszła jeszcze o krok dalej.

„Nawet jeżeli ktoś popełnia błędy w kuchni, to nie zasługuje na to, żeby rzucać jedzeniem. Ludzie na świecie głodują, a przychodzi jakaś pani z telewizji, która rzuca jedzeniem na podłogę. Jest to dla mnie obraz jakiegoś totalnego upadku cywilizacji i kultury, porażka. Jest to mega smutne, że coś takiego w ogóle powstaje, że ludzie to oglądają i mają fun, oglądając to. Ja oglądam to 10 min i jestem tak zażenowana, brak mi słów. Po prostu coś okropnego to jest, nie powinny takie rzeczy powstawać w ogóle.” – dodaje Krefft. To wciąż jednak nie wszystko.

„Przyjeżdża pani z telewizji do restauracji jakiejś osoby, która poświęciła większość swojego życia, żeby to stworzyć. Nawet jeżeli to nie jest kuchnia na światowym poziomie, to moim zdaniem ci ludzie nie zasługują na to, żeby ich traktować jak śmieci (…) To jest przykre, nie polecam tego po prostu (…) Swoją drogą śmieszne, cała Polska ogląda ten program od tylu lat, a ja może drugi raz w życiu widzę kawałek tego programu. Może jednak lepiej nie mieć telewizji.” – zakończyła ostro Iga Krefft.

Zgadzacie się z taką opinią, czy jednak młoda aktorka nieco przesadziła?

Źródło: Pudelek, Instagram

  1. Brutalna interwencja Policji. Pojawiło się kolejne nagranie i reakcja Komendanta Głównego Policji
  2. Nie żyje uczestnik „Sanatorium Miłości”. Wzruszająca reakcja Marty Manowskiej
  3. Skandal po śmierci Księcia Filipa. Nagranie z Wysp obiegło cały świat

Zobacz również: