Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska nie ma lekko. Chociaż wokalistka jest na co dzień uśmiechnięta i pełna optymizmu, to okazuje się, iż jej sytuacja rodzinna nie należy do najłatwiejszych.

Agnieszka Chylińska mówi o swoich dzieciach

Przypomnijmy, iż kontrowersyjna piosenkarka to prywatnie mama trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krysi. Jednak niewiele osób wie, że Agnieszka Chylińska zmaga się z dramatem rodzinnym. Dwójka pociech gwiazdy to dzieci specjalnej troski.

Co prawda jurorka „Mam Talent” nigdy nie powiedziała tego wprost, ale jej dotychczasowe wypowiedzi są niezwykle wymowne. Ja nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane „państwo” (…)” – wyznała kilka miesięcy temu Agnieszka Chylińska.

Gwiazda TVN „wie, rozumie, pomaga”

Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się kolejny wymowny wpis wokalistki. Na jego podstawie można przypuszczać, iż piosenkarka jest mamą autystycznego dziecka. Gwiazda TVN umieściła post na swoim Instagramie dokładnie 2 kwietnia, a więc w Dniu Autyzmu. Na zamieszczonej fotografii widzimy dłoń wokalistki, która trzyma rękę innej osoby. Agnieszka Chylińska ma na nadgarstku niebieską bransoletkę, która jest symbolem solidarności z ludźmi cierpiącymi na autyzm. Niezwykle ważny jest napis, który znajduje się na bransoletce: Autyzm – wiem, rozumiem, pomagam”.

Jak nie trudno się domyśleć, pod postem Chylińskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Słowa internautów w większości opatrzone były symbolicznymi niebieskimi serduszkami. „Ja także jestem sercem z osobami z autyzmem”, „Również wiem i rozumiem mam synka z Autyzmem zdrówka dla Was”, „Dużo siły dla Was!”, „Wspaniale, że twój post zacznie dyskusję, bo Polacy niestety w większości nie wiedzą i nie rozumieją, co to autyzm”, „Jak co roku zaczynamy uświadamiać. To piękne, jak wiele rodziców walczy i nie boi się pokazać, że każde dziecko jest warte miłości.” – pisali użytkownicy Instagrama.

Źródło: Instagram

  1. Lekarze w ciężkim szoku. Chłopczyk urodził się z trzema… penisami
  2. 7 zgonów po AstraZenece. Już nie mają wątpliwości. Właśnie pojawił się komunikat
  3. Śmiertelnie potrącił małe dziecko. Zbiegł z miejsca. Szuka go policja

Zobacz również: