ogromna ewakuacja

Tragiczny wypadek, w którym zginęło maleńkie dziecko. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Masz jakiekolwiek informacje? Sprawdź szczegóły i pomóż!

Potrącił wózek z dzieckiem. Maleńka dziewczynka nie żyje, a sprawca uciekł

„Tragiczny wypadek w Przęsławicach w województwie mazowieckim. Najprawdopodobniej kierowca białego SUV-a potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Mimo reanimacji dziewczynka zmarła. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.” – czytamy w portalu Interia, który przyjrzał się szczegółom tego zdarzenia.

Policja w Sochaczewie, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje bądź podejrzenia co do kierowcy czy właściciela białego SUV-a.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 18:00 na DW nr 575 w Przęsławicach. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia. „Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukujemy kierowcy białego suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy.” – apelują mundurowi.

Swój apel wystosował także komendant. „Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką policji.” – czytamy.

Policja skupia się na odtworzeniu dokładnego przebiegu zdarzenia. Zabezpiecza istotne w tym celu ślady. W tej chwili niemal wszyscy mundurowi z Sochaczewa skupiają się na tym, by złapać sprawcę zdarzenia, który po śmiertelnym potrąceniu zbiegł z miejsca wypadku.

źródło: Interia

  1. Anna Dymna bardzo cierpi. Dramatyczne wieści dotyczące stanu zdrowia aktorki
  2. Aż trudno uwierzyć. Tyle osób przeszło już zakażenie koronawirusem w Polsce?
  3. Ależ kompromitacja „Wiadomości” TVP. Tej plamy już nie zmażą. Wystarczyło jedno zdjęcie

Zobacz również: