O tym, iż Justyna Żyła potrafi mocno zaskoczyć, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego wpisu, który była żona skoczka narciarskiego umieściła w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła nie traci dobrego humoru

Od głośnego rozstania z mężem Piotrem, 34-latka stała się jedną z naczelnych celebrytek w naszym kraju. Pamiętny występ w tanecznym show „Dancing with the Stars”, rozbierana sesja w piśmie dla panów, a w końcu kontrowersyjne posty umieszczane przez kobietę w mediach społecznościowych sprawiły, iż Justyna stała się znana Polakom.

Ostatnimi czasy była ukochana Piotra Żyły zajmuje się głównie gotowaniem. Kobieta chętnie umieszcza zdjęcia swoich kulinarnych dokonań. Trzeba przyznać, że przygotowane przez nią potrawy prezentują się bardzo efektownie. Fotografie świadczą o tym, że Justyna Żyła potrafi smacznie gotować, a także estetycznie podać danie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Jednak była „Wiewióra” nie byłaby sobą, gdyby znowu czymś nie zaskoczyła swoich wielbicieli. Tym razem jest głośno o celebrytce z powodu jej Instastories. Justyna Żyła zamieściła tam dość kontrowersyjny wpis, który dotyczy Wielkanocy. Dokładnie rzecz biorąc tego, w jakich warunkach sama spędza święta.

Z pewnością niektóre osoby przeglądając zdjęcia wstawione przez celebrytkę mogli poczuć niemałą konsternację. W głowach części internautów mogły się pojawić wątpliwości dotyczące tego jakie święta właściwie obchodzimy. Dlaczego?

Otóż Justyna Żyła opublikowała fotografie, które ukazują padający na dworze śnieg. Mało tego kobieta dodała do zdjęć przewrotny tekst i emotikony związane z Bożym Narodzeniem. „U nas choinka ubrana, pierniczki upieczone, karp jeszcze pływa. A jak u Was przygotowania do świąt?”– zażartowała 34-latka.

Justyna Żyła widok z okna

Niewątpliwie Justyna Żyła zaskoczyła internautów takim osobliwym wpisem. Pogodę mamy taką jaką mamy, zatem nie powinno aż tak bardzo dziwić, że w Wielkanoc pada śnieg, a w Boże Narodzenie świeci słońce.

Źródło: Instagram

  1. O trudnej sytuacji Agnieszki Chylińskiej wie niewielu. Właśnie pojawił się wymowny wpis
  2. 7 zgonów po AstraZenece. Już nie mają wątpliwości. Właśnie pojawił się komunikat
  3. Śmiertelnie potrącił małe dziecko. Zbiegł z miejsca. Szuka go policja

Zobacz również: