Post, który pojawił się na Instagramie w błyskawicznym tempie obiega polski Internet. Ludzi przyciąga zdjęcie, ale też opis sytuacji, która przydarzyła się dwóm młodym kobietom.

Młoda kobieta zamieściła zdjęcie i poruszający opis. Apeluje do wszystkich o ostrożność

„Te zdjęcia to przestroga dla Was, dziewczyny.” – czytamy w poście, który pojawił się na Instagramie. Został on opatrzony zdjęciami młodej kobiety. Na jej twarzy widać siniaki, zakrwawienia a także krew na założonej maseczce. Przez chwilę można zastanowić się, co tam się wydarzyło!? Kobieta jednak skrupulatnie opisuje to, co ją spotkało.

Cała sytuacja rozegrała się w piątek 26 marca w późnych godzinach wieczornych. Precyzując, około 22:30. Kobieta opisująca całe zdarzenie i jej koleżanka zostały zaatakowane przez nieznanych sprawców zaledwie kilkaset metrów od miejsca swojego zamieszkania.

„Zostałyśmy zaatakowane przez dwójkę mężczyzn, tak o, bo nie przytakiwałyśmy, bo nie pozwoliłyśmy na dotyk, poniżanie.” – opisuje kobieta na Instagramie szczegóły brutalnej napaści. Okazuje się, że wskutek agresji nieznanych mężczyzn kobieta doznała złamania nosa, a jej koleżanka musiała mieć założone szwy na twarzy. Dalszy opis sytuacji jest jeszcze bardziej poruszający.

„Szklana butelka z całej siły rzucona w moja stronę, odbija się od mojego nosa i rozcina głowę koleżanki. Złamany nos, koleżanka szwy na skroni, obie po TK głowy, z lękiem i niepokojem do końca życia.12 godzin na SOR-ze, 5 na policji. Te zdjęcia to przestroga dla Was, dziewczyny. Przykre jest to, że w naszym kraju nie możemy czuć się swobodni, wolni. I mówię tu przede wszystkim o nas, kobietach.” – czytamy w relacji kobiety.

źródło: WP Kobieta, o2.pl

  1. Marlena Maląg wystosowała apel w sprawie 500 plus. Polacy jej posłuchają?
  2. Tragiczna śmierć złodzieja na Mazowszu. Wszystko rozegrało się pod osłoną nocy. Jego kompan jest poważnie ranny
  3. Prof. Gut wątpi w zdrowy rozsądek Polaków. Mówi też, kiedy nastąpi szczyt zachorowań

Zobacz również: