Rolnik szuka żony
Prowadząca Rolnik szuka żony, Marta Manowska (zdjęcie podglądowe)

Czy to możliwe, że uwielbiana przez telewidzów TVP Marta Manowska zniknie z anteny? Czy Jacek Kurski dokona zaskakującej czystki w „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”? Takie pytania zadają sobie dziennikarze portalu Wmeritum, którzy skrupulatnie przyjrzeli się ostatniej wypowiedzi Manowskiej i reakcji internautów. Dzieje się!

Przez tę wypowiedź Marta Manowska może mieć kłopoty

Marta Manowska lubi błyszczeć. Często udziela wywiadów i nie boi się poruszać w nich kontrowersyjnych tematów. Tym razem jednak możliwe, że w odczuciu władz TVP, Marta Manowska posunęła się o dwa kroki za daleko. Chodzi o jej rozmowę z portalem Plotek.pl.

„Jej słowa mogą nie spodobać się wielu politykom partii rządzącej.” – sugeruje portal Wmeritum. Co takiego powiedziała prowadząca „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”? Zobacz poniżej.

„To jest coś, co nie powinno się w nas wydarzać. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Czy ktoś kocha osobę tej samej płci, czy ktoś myśli w życiu w taki, a nie w inny sposób, czy ktoś jest osobą niepełnosprawną, czy ktoś choruje na raka. To są osoby, które kiedyś były nieakceptowane, trędowate. Można do tego teraz porównać.” – przyznała Marta Manowska na łamach Plotka, podkreślając swojej poparcie dla osób LGBT.

Prowadząca „Rolnika” dodała także po chwili: „Dwa dni temu miałam rozmowę z chłopakiem, który widział 70-letnią osobę na ulicy, która krzyczała za dwójką chłopaków trzymających się za ręce: „jesteście piękni”. I tego właśnie bym chciała”.

Portal Wmeritum zestawił jej słowa z tym, co jakiś czas temu powiedział Przemysław Czarnek i co wydaje się być linią władzy i części osób związanych także z TVP. „Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia.” – grzmiał Czarnek.

To dlatego, dziennikarze zasugerowali, że Marta Manowska może mieć kłopoty. Pytanie jednak, czy Jacek Kurski posunie się do ostateczności i wyrzuci przynoszącą tak olbrzymią popularność gwiazdę „Rolnika” i „Sanatorium miłości”? Nie wydaje nam się. Bardziej realne jest jedynie to, że Manowska może być teraz na przysłowiowym cenzurowanym.

źródło: plotek.pl, wmeritum.pl

  1. Lockdown także w wakacje? Ekspert nie ma najmniejszych wątpliwości
  2. Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. „Muszę podjąć walkę”. W stronę piosenkarza poleciały wyrazy wsparcia
  3. TVP rozstaje się z czołowym dziennikarzem. Jego reakcja? Mocny wpis w stronę Jacka Kurskiego

Zobacz również: