Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny zachorował na koronawirusa. Jak wynika z medialnych doniesień muzyk przez ponad tydzień przebywał jeszcze w domu, kiedy jego stan się pogorszył trafił na szpitalny oddział. Jaki jest stan zdrowia Piaska?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie Andrzeja Piasecznego, w którym poinformował on, iż znajduje się on w szpitalu. Nagranie mocno zaniepokoiło fanów wokalisty. A to dlatego, że widać na nim było jak ciężko mu oddychać, co więcej było widać, iż jest on podłączony do aparatu wspomagającego oddech.

Niedawno pisaliśmy też o tym, iż nagranie Piaska skomentował jeden z polityków PiS. W mediach szybko pojawiła się informacja, iż Andrzej Piaseczny zmienił podejście do pandemii koronawirusa.

[irp]

Andrzej Piaseczny w szpitalu

Andrzej Piaseczny już od kilku dni przebywa na oddziale szpitalnym. Jak podaje lekarz Marek Posobkiewicz muzyk jest obecnie leczony tlenoterapią wysokoprzepływową. Więcej szczegółów jednak nie podał. Potwierdził tylko, iż w przypadku leczenia zakażonego koronawirusem Piaska czeka jeszcze zapewne m.in. antybiotyk i leki przeciwwirusowe.

[irp]

Jaki jest stan zdrowia Piaska?

Doktor Marek Posobkiewicz zdradził również jak się czuje Andrzej Piaseczny. Zasugerował, iż zarówno on, jak i lekarze są dobrej myśli. „Nie powiedział ani nie zaśpiewał jeszcze ostatniego słowa. Po wyjściu ze szpitala wciąż będzie bawił nas i pocieszał swoją muzyką dalej” – oświadczył Posobkiewicz.

Wczoraj w poniedziałek jednak wpłynęła do wiadomości publicznej wiadomość od samego Andrzeja Piasecznego. Muzyk w facebookowym oświadczeniu napisał, iż czuje się już dużo lepiej oraz jest w stanie już samodzielnie oddychać. Korzystając z okazji Piasek podziękował również fanom za wsparcie. Co więcej wrócił jeszcze raz do swojego nagrania sprzed kilku dni. Ponownie przypomniał o bycia świadomym.

„Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja przyniesie coś dobrego w zakresie edukacji zdrowotnej, świadomości i rozwagi – odnoszących się do koronawirusa” – czytamy.

źródło: Plejada

[irp]

Zobacz również: