Mamy już pierwsze doniesienia na temat stanu zdrowia Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny zachorował na koronawirusa. Jak wynika z medialnych doniesień muzyk przez ponad tydzień przebywał jeszcze w domu, kiedy jego stan się pogorszył trafił na szpitalny oddział. Jaki jest stan zdrowia Piaska?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie Andrzeja Piasecznego, w którym poinformował on, iż znajduje się on w szpitalu. Nagranie mocno zaniepokoiło fanów wokalisty. A to dlatego, że widać na nim było jak ciężko mu oddychać, co więcej było widać, iż jest on podłączony do aparatu wspomagającego oddech.

Niedawno pisaliśmy też o tym, iż nagranie Piaska skomentował jeden z polityków PiS. W mediach szybko pojawiła się informacja, iż Andrzej Piaseczny zmienił podejście do pandemii koronawirusa.

ZOBACZ!  Izabela Trojanowska miała wypadek? Wszystko stało się podczas koncertu [WIDEO]

Andrzej Piaseczny w szpitalu

Andrzej Piaseczny już od kilku dni przebywa na oddziale szpitalnym. Jak podaje lekarz Marek Posobkiewicz muzyk jest obecnie leczony tlenoterapią wysokoprzepływową. Więcej szczegółów jednak nie podał. Potwierdził tylko, iż w przypadku leczenia zakażonego koronawirusem Piaska czeka jeszcze zapewne m.in. antybiotyk i leki przeciwwirusowe.

ZOBACZ!  Nie żyje ponad rok. Dziennikarze odwiedzili grób Pawła Królikowskiego. Łzy cisną się do oczu

Jaki jest stan zdrowia Piaska?

Doktor Marek Posobkiewicz zdradził również jak się czuje Andrzej Piaseczny. Zasugerował, iż zarówno on, jak i lekarze są dobrej myśli. „Nie powiedział ani nie zaśpiewał jeszcze ostatniego słowa. Po wyjściu ze szpitala wciąż będzie bawił nas i pocieszał swoją muzyką dalej” – oświadczył Posobkiewicz.

Wczoraj w poniedziałek jednak wpłynęła do wiadomości publicznej wiadomość od samego Andrzeja Piasecznego. Muzyk w facebookowym oświadczeniu napisał, iż czuje się już dużo lepiej oraz jest w stanie już samodzielnie oddychać. Korzystając z okazji Piasek podziękował również fanom za wsparcie. Co więcej wrócił jeszcze raz do swojego nagrania sprzed kilku dni. Ponownie przypomniał o bycia świadomym.

„Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja przyniesie coś dobrego w zakresie edukacji zdrowotnej, świadomości i rozwagi – odnoszących się do koronawirusa” – czytamy.

źródło: Plejada

ZOBACZ!  Magda Gessler mocno przesadziła. Tym razem poszło o jagodzianki