Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Już wiele razy Jasnowidz Jackowski szokował. Tym razem jest podobnie. Jego najnowsze proroctwo przeraziło nawet samego wizjonera. Miał więc obawy, aby je przedstawić. Ostatecznie jednak się na to zdecydował.

Co zobaczył Jasnowidz Jackowski? Przerażające sceny

Ponura wizja Jackowskiego ma spełnić się w ciągu najbliższych miesięcy. Oczywiście, Jasnowidz Jackowski nie wyznał wprost, co ma się wydarzyć, a wszystko zostało opisane w bardzo tajemniczych słowach. Wiele w nich domysłów. „Kojarzą mi się rzeczy niespodziewane, które będą szły w bardzo szybkim tempie.” – zaczął niewinnie wizjoner z Człuchowa.

„Nie wydaje Wam się dziwne, że ludzie przestają nawet duże podwyżki zauważać? Nie zwracają na to uwagi.” – pytał retorycznie. „Gnębią mnie inne poczucia, które mnie szokują. Nie wiem, czy to poczucie dotyczy tylko naszego kraju, czy większej liczby państw, ale mam bardzo dziwne wrażenie, że stanie się coś takiego, że rząd zrzuci władzę. Nasz rząd i rządy w innych krajach przestaną być do końca rządami. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak to czuję. Stanie się to w ciągu iluś miesięcy.” – dodał Jasnowidz Jackowski.

Wszystko brzmi niezwykle zagadkowo. Czy wkrótce w Polsce i na świecie dojdzie do zastanawiających i przerażających scen? Zdaniem jasnowidza tak. To jednak nie jedyna ponura wizja Jackowskiego. Kolejna jest jeszcze bardziej przerażająca.

„Coś przedostaje się do powietrza, a ludzie będą musieli przyjmować jakieś płyny.” – stwierdził podczas transmisji na żywo Jasnowidz Jackowski. Nie chciał jednak na ten temat szerzej się wypowiadać.

źródło: o2.pl

Zobacz również: