Nagranie, które opublikował w sieci lider grupy "Ich Troje" wzbudziło u fanów smutek, ale i krytykę.

Michał Wiśniewski opublikował niedawno w mediach społecznościowych nagranie, gdzie narzekał na swoją sytuacji podczas pandemii. Wielu internautów nieco oburzyło zachowanie gwiazdora. Nie tylko za sprawą tego co powiedział na nagraniu.

O Michale Wiśniewskim wciąż jest głośno w mediach. Choć najlepszy czas lidera grupy „Ich Troje”, jak i samego zespołu wydaje się już minął, to gwiazdor i tak często gości na nagłówkach portali plotkarskich.

Ostatnio zrobiło się głośno w mediach po ostatnim wywiadzie Wiśniewskiego dla portalu Plejada. Padły tam z ust muzyka dość mocne słowa w stronę, równie ostatnio kontrowersyjnego Sławomira Świerzyńskiego. Wiśniewski powiedział m.in., iż wokalista Bayer Fulla „wyrolował go”.

Więcej na ten temat czytaj TUTAJ.

To jednak nie jedyna mocno wypowiedź z ust Michała Wiśniewskiego w ostatnim czasie. Muzyk niedawno równie dosadnie wypowiedział się na swoim instagramowym profilu na temat pewnego kryzysu, który dopadł go za sprawą panującej pandemii. Internauci nie do końca podzielili jego zdanie.

Michał Wiśniewski podpadł fanom?

Nagranie Michała Wiśniewskiego szybko pojawiło się na językach. Artysta wypowiedział się na temat swojego położenia w okresie pandemii koronawirusa. A głównie chodziło o jego sytuację finansową. Argumentem do powstania tego nagrania był co dopiero odwołany koncert Wiśniewskiego. Występ miał się odbyć 21 marca w Sandomierzu. Niestety 3 już lockdown pokrzyżował plany muzyka.

Dla artysty z piątką dzieci faktycznie zastrzyk gotówki zapewne by się mocno przydał. Internauci zwrócili jednak uwagę, iż nie jest to pierwszy raz, kiedy muzyk skarży się na brak pieniędzy. Co więcej cała branża artystyczna – i nie tylko – znalazła się w trudnym położeniu w czasie pandemii. Zdania są podzielone, jednak gro osób uważa, iż zarówno zachowanie Michała Wiśniewskiego, jak i innych poszczególnych gwiazd jest mocno niewłaściwe.

To nie jedyne co zwróciło uwagę

Michał Wiśniewski na pierwszy rzut oka na nagraniu zalewa się łzami. Jednak, gdy się przyjrzeć muzyk wcale tam nie płacze, bowiem jest to tylko jeden z filtrów na Instagramie. To nie poprawiło sytuacji w oczach fanów Wiśniewskiego. Jego zachowanie wydawać by się mogło infantylne w stosunku do sytuacji. A co za tym idzie? Też nieszczere, zwłaszcza, że wielu wielbicieli wokalisty szczerze współczuło swojemu idolowi.

Instagram
Instagram

źródło: popularne.pl

[irp]

[irp]

[irp]

Zobacz również: