Magda Gessler

Magda Gessler nie wytrzymała. Bez wątpienia, znana restauratorka prawie wpadła w szał podczas kręcenia najnowszego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Padły mocne słowa. Atmosfera zrobiła się napięta. 

Magda Gessler postawiła właścicielom restauracji ultimatum

Z pewnością, gwiazda TVN należy do charakternych osób. Przekonali się o tym właściciele restauracji „Gorąca Patelnia”. To właśnie do tego krakowskiego lokalu Magda Gessler przybyła, aby przeprowadzić kolejną „kuchenną rewolucję”. Wydaje się, że wiele osób nie uwierzy w to, co wydarzyło się na planie programu.

Od samego początku popularna restauratorka była poirytowana. Najpierw gwiazda bezlitośnie skrytykowała przygotowane dla niej przez kucharza potrawy. „(…) sposób na najszybsze zarabianie pieniędzy – wyciągasz z kubła śledzia za 5 gr, kładziesz na niedosmażonych ziemniakach, które wcześniej były ugotowane w łupinie, z cebulą i pietruszką. Smakuje okropnie.” – podsumowała jedno z dań Magda Gessler.

Następnego dnia celebrytka w mocnych słowach skomentowała czystość w lokalu, a raczej jej brak. „Przy takim brudzie, jaki zastałam, ta restauracja zasługuje na zamknięcie. Jeśli do jutra jej nie uporządkują, rewolucji nie ma.” – grzmiała Gessler. Widać było, że gwiazda rada moment wpadnie w szał.

Trzeci dzień również nie należał do przyjemnych. Barszcz ukraiński oraz kasza z mięsem i jajkami autorstwa kucharza restauracji „Gorąca Patelnia” Magda Gessler określiła mianem kuchni, która „(…) nadawałaby się do domu starców, nie ma jaja, nie ma temperamentu.” 

Jak nie trudno się domyśleć, właściciele lokalu – Ukraińcy Kristina i Maksym byli podłamani takimi opiniami gwiazdy „Kuchennych Rewolucji”. „Czuję się bardzo źle. W to miejsce włożyliśmy wszystko: pieniądze, doświadczenia, serce.” – ubolewała Ukrainka.

Czy Magda Gessler zdołała przeprowadzić kolejną „kuchenną rewolucję”? O tym będzie można się przekonać niebawem, kiedy zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu TVN.

Źródło: Plejada

  1. To pierwszy taki przypadek na świecie. Chodzi o szczepionkę
  2. Policyjny pościg w centrum miasta. Pijany kierowca jechał z dzieckiem
  3. W kwietniu ruszy proces karny ojca Rydzyka. Chodzi o rządowe dofinansowania

Zobacz również: