Donald Tusk

TVP Info zapowiada polityczne trzęsienie ziemi. Takie wrażenie można odnieść słuchając „zajawki” materiału, który ma zostać opublikowany na łamach publicznej telewizji. Telewizja Polska dotarła do taśm z tajnego spotkania Donalda Tuska w sprawie katastrofy smoleńskiej. Według TVP, materiały miały zostać zniszczone. Przetrwały i zostaną w czwartkowy wieczór pokazane Polakom. NA SAMYM KOŃCU TEKSTU PUBLIKUJEMY FRAGMENTY NAGRAŃ.

TVP chce zniszczyć Donalda Tuska? W czwartek publikacja tajnego nagrania

Na Twitterze TVP Info znajdujemy krótką zapowiedź materiału, który ma zostać pokazany telewidzom o godzinie 21.55 w „Magazynie Śledczym”. Chodzi o taśmy ze spotkania Donalda Tuska, na których rozmawiał tuż po katastrofie smoleńskiej ze swoimi najbliższymi współpracownikami. Co ciekawe, materiały miały zostać zniszczone, ale przetrwały.

„Ta rozmowa ma przejść do historii i całkowicie zmienić postrzeganie byłego premiera a obecnie przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Jednak czy tak się stanie, będziemy mogli przekonać się w czwartek.” – czytamy w portalu o2.pl.

Na nagraniach oprócz Donalda Tuska słychać też Edmunda Klicha, ówczesnego szefa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Nie wiadomo, czy na taśmach pojawiają się też kolejne osoby, bowiem TVP Info zdecydowała się opublikować póki co tylko fragment rozmowy. Prawdziwa bomba ma wybuchnąć w czwartkowy, późny wieczór.

„Pan zasugerował, że przez błąd polskiego rządu Rosjanie mają przewagę. (…) Prawdziwe źródło niepokojów w Polsce to jest, czy to zrobili Rosjanie. To są te najgroźniejsze spekulacje.” – mówi między innymi Donald Tusk. Jakie są dalsze fragmenty rozmowy? Na to musimy zaczekać, ale wszystko zapowiada się naprawdę na polityczne trzęsienie ziemi. Czy Donald Tusk je przetrwa?

https://twitter.com/tvp_info/status/1372221908968742918

źródło: Twitter, o2.pl

  1. Tragiczny błąd lekarzy. W ostatniej chwili zareagowała córka: „odchyliłam worek, tata oddychał”
  2. Mocne słowa Sutkowskiego. „Widziałbym wojsko i policję na ulicach”. Tak będą walczyć z koronawirusem?
  3. Andrzej Piaseczny ma poważne problemy ze zdrowiem. Wokalista zaapelował do swoich fanów

Zobacz również: