Marzena Rogalska w TVN

Z pewnością jeszcze kilka tygodni temu nikt nie mógł przypuszczać, iż Marzena Rogalska odejdzie z TVP. Niewątpliwie jeszcze dużo mniej prawdopodobne wydawało się, iż dziennikarka mogłaby trafić do konkurencyjnego TVN-u. Tymczasem wg medialnych doniesień szykuje się transfer roku.

Marzena Rogalska trafi do „Dzień dobry TVN”?

Przypomnijmy, iż po ponad 10 latach pracy w TVP lubiana prezenterka pożegnała się z telewizją publiczną. Niezwykle popularny duet prowadzących „Dzień Dobry TVN” tj. Marzena Rogalska i Tomasz Kammel znikł z naszych ekranów. Miejsce doświadczonej dziennikarki u boku Kammela zajęła Izabella Krzan.

Tymczasem Marzena Rogalska nie próżnuje. Zdaniem dziennikarzy, kobieta prowadzi rozmowy ze stacją, której przewodzi Edward Miszczak. Gwiazda miałaby się pojawić w porannym paśmie. „Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących „Dzień dobry TVN”, Rogalska – Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN.” – twierdzi źródło znanego portalu plotkarskiego.

Co ciekawe, ewentualne pojawienie się Marzeny w „DDTVN” może okazać się przykre dla Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme. Spekuluje się, iż to właśnie ich kosztem, do show ma trafić Marzena Rogalska. Niestety wspomniana para nie notuje zbyt zadowalających wyników oglądalności. „Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo „Dzień dobry TVN”, jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par. Ponadto Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera „Pytanie na śniadanie.” – czytamy na portalu.

Jak sądzicie czy informacja o rzekomym transferze byłej gospodyni „Pytania na śniadanie” do konkurencyjnej stacji okaże się prawdą? Chcielibyście, aby Marzena Rogalska na stałe pojawiła się w telewizji z żółto-niebieskim logo?

Źródło: Pudelek

  1. Agata Młynarska pokazała piękny, stylowy dom. Prezenterka od miesięcy żyje w Hiszpanii
  2. O wywiadzie Harry’ego i Meghan mówi cały świat. Sytuację podsyciło oświadczenie Pałacu
  3. Piotr Żyła powiedział to już 20 lat temu. Fani zachwyceni!

Zobacz również: