Agata Młynarska żyje w Hiszpanii

Prawdopodobnie mało kto wiedział, iż Agata Młynarska od kilku miesięcy mieszka w Hiszpanii. Mało tego, dziennikarka żyje w pięknym, stylowym lokum. Zobaczcie to piękne miejsce, które od wielu tygodni jest drugim domem gwiazdy telewizji.

Agata Młynarska wybrała słoneczną Hiszpanię

Na początku warto zauważyć, iż popularna prezenterka osiedliła się na Półwyspie Iberyjskim przypadkowo. Po prostu, Młynarska i jej mąż przylecieli do Hiszpanii na dwutygodniowe wakacje pod koniec ubiegłego roku. Niespodziewanie, z powodu epidemii COVID-19, małżonkowie postanowili nie wracać do Polski. „Pod koniec października miałam wrócić do Polski na nagrania programu do TVN Style. To miały być nasze wakacje. Takie były plany…”, „Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem… A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?”  – pisała w mediach społecznościowych o swoim pobycie na obczyźnie dziennikarka.

Ku uciesze fanów, Agata Młynarska chętnie pokazuje jak wygląda jej hiszpańskie życie. Na Instagramie można odnaleźć zdjęcia domu, który obecnie wynajmuje razem z mężem. Trzeba przyznać, że lokum jest niezwykle stylowe. Niewątpliwie w otoczeniu prezenterki królują beż i biel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Z pewnością patrząc na fotografie niemalże od razu uwagę zwraca staranny dobór dodatków takich jak świece, stylowy zegar czy śnieżnobiałe poduszki.

Na koniec trzeba koniecznie podkreślić, że nie tylko dom lubianej prezenterki jest godny pozazdroszczenia. Bez wątpienia także okolica, w której aktualnie przebywa Młynarska zasługuje na miano pięknej.

Co sądzicie na temat warunków w jakich obecnie przyszło mieszkać Młynarskiej i jej mężowi? Rzeczywiście jest im czego zazdrościć? A może wolicie żyć w kraju, w skromniejszych warunkach, ale mieć przy sobie najbliższych?

Źródło: Instagram

  1. O wywiadzie Harry’ego i Meghan mówi cały świat. Sytuację podsyciło oświadczenie Pałacu 
  2. Smutne wieści o Marcie Manowskiej. Najbliżsi martwią się o prowadzącą „Rolnika”
  3. Piotr Żyła powiedział to już 20 lat temu. Fani zachwyceni!

Zobacz również: