kierowcy

Do niecodziennej sytuacji doszło pod jednym z bloków. Otóż kobieta spadła z wysokości na dach zaparkowanego przed budynkiem auta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż była ona w samych majtkach i koszulce. Na dodatek wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Zresztą sami zobaczcie nagranie.

Nagranie zrobiło furorę w sieci. Posypały się komentarze

Dość zadziwiająca scena rozegrała się w stolicy Tajwanu – Tajpej. Był początek września. Nagle na pozornie spokojnej ulicy rozległ się olbrzymi huk. Świadkowie opowiadali później, iż zauważyli, że na dachu samochodu leży kobieta. Co ciekawe, była ona ubrana jedynie w koszulkę i majtki, z szortami na jednej nodze. Uderzenie musiało być dość mocne, gdyż dach pojazdu zaparkowanego pod blokiem był wgnieciony. „Szedłem do domu, kiedy to się stało. Nie widziałem jej upadku, ale usłyszałem głośny huk i była już na dachu samochodu” – relacjonuje świadek zdarzenia.

Chwilę później do kobiety podbiegł mężczyzna bez koszulki, który starał się pomóc pokrzywdzonej. Dziewczyna łapała się za plecy, które z pewnością potwornie ją bolały. Natomiast jej partner całował ją i przytulał. Ostatecznie kobieta trafiła do szpitala, pod opiekę lekarzy. W tej chwili znajduje się w satbilnym stanie. Co ciekawe, para musiała zapłacić odszkodowanie sąsiadowi i jednocześnie właścicielowi auta, na który spadła kobieta.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w sieci pojawiło się nagranie z monitoringu. Widać na nim spadającą kobietę. Filmik zyskał sporą popularność w sieci. Użytkownicy zaczęli ochoczo kometować całą sytuację. Wielu użytkowników internetu zaczęło sugerować, iż  para była w intymnej sytuacji na balkonie, kiedy to kobieta wypadła z balkonu. Inni dodają, iż są rzeczy, które powinno się robić tylko w domu.

Źródło: Onet, YouTube

Zobacz również: