Księżna Kate

Bez wątpienia dla wielu osób Księżna Kate to uosobienie klasy i opanowania. Żona Księcia Williama udowodniła to już wielokrotnie. Jednakże, zdaniem mediów, jest ktoś kto wyprowadził Middleton z równowagi. Chodzi o Meghan Markle. 

Księżna Kate zmienia taktykę

Jak już wspomnieliśmy, żona Księcia Williama jest podziwiana za spokój jaki roztacza wokół siebie. Z tego powodu, wg Brytyjczyków, w przyszłości Księżna Kate znakomicie odnajdzie się w roli królewskiej małżonki.

Jednak zdaniem magazynu „New Idea” nawet tak opanowana osoba jak Księżna Cambridge ma już dość postępowania Meghan Markle. Dziennikarze nie mają wątpliwości, iż żona Księcia Williama jest zdecydowana podjąć stanowcze działania, aby brytyjska rodzina królewska nie ucierpiała z powodu zachowania Amerykanki. „Kate bardzo długo brała przykład z królowej i stosowała w swoim życiu zasadę „nigdy nie narzekaj, nigdy się nie tłumacz”. Teraz trudno jest jej zachować spokój.” – tłumaczy ekspertka Angela Levin.

Warto podkreślić, iż Księżna Kate chce coś zrobić ze względu na dobro swojego ukochanego męża i jego babci, czyli królowej. „Kate jest bezpośrednim świadkiem tego, jak zachowanie Meghan Markle i Harry’ego negatywnie wpływają zarówno na księcia Williama jak i królową. Bardzo zbliżyła się do monarchini w ostatnich latach. Kate w głębi duszy zdaje sobie sprawę z tego, że nadszedł czas, żeby porzucić swoją dotychczasową strategię milczenia i wreszcie zrobić porządek z tym bałaganem z Sussexami, dla dobra swojego męża, który jest absolutnie oszołomiony stratą brata w ten sposób.” – czytamy na łamach tabloidu.

Żona Williama uknuła plan razem z Królową Elżbietą II

Co ciekawe, Księżna Cambridge ma poparcie najważniejszej osoby w rodzinie, czyli Królowej Elżbiety II. Arystokratki postanowiły zjednoczyć siły przeciwko nieodpowiedzialnemu postępowaniu Markle.

Po pierwsze, Księżna Kate planuje rozmówić się z Księciem Harrym w cztery oczy. W ten sposób chce „wyrwać” szwagra spod negatywnego wpływu Meghan Markle. „Kate czuje, że nie ma innego wyboru, jak tylko usiąść z Harrym i porozmawiać z nim, twarzą w twarz, o tej koszmarnej sytuacji i ostrzec go w sposób niebudzący wątpliwości, że musi dorosnąć, wrócić do pałacu i przeprosić, zanim będzie za późno.” – tłumaczy Levin.

Po drugie, Księżna Kate ma zamiar wystąpić razem z Królową Elżbietą II w telewizji. Na uwagę zasługuje termin, w którym członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej mają pojawić się na antenie. Otóż ma to nastąpić dosłownie kilka godzin przed emisją kontrowersyjnego wywiadu, którego Meghan i Harry udzielili Oprah Winfrey.

Źródło: New Idea, Jastrząb Post

  1. Strach w oczach Jackowskiego. „Przygotujcie się”. Wszystko ma zacząć się w kwietniu, a zakończyć w lipcu
  2. Podłe zachowanie Lecha Wałęsy w dniu urodzin żony. To, co zrobił bulwersuje
  3. Zauważyłeś to w jajku? Jedni mówią nie jedz, ale wiemy jaka jest prawda

Zobacz również: