Lech Wałęsa
Lech Wałęsa, fot. Onet News (Youtube)

Lech Wałęsa już niejednokrotnie pokazał, że potrafi bardzo nieprzychylnie wypowiadać się o swojej małżonce Danucie. Jednak to, co zrobił w dniu obchodzonych przez Danutę 72. urodzin, zdaniem Internautów, przekracza wszelkie granice.

Tak Lech Wałęsa potraktował żonę w dniu jej urodzin

25 lutego Danuta Wałęsa obchodziła swoje 72. urodziny. Lech Wałęsa na łamach „Super Expressu” przyznał, jaki prezent przygotował swojej żonie. Ale nie to szokuje najbardziej, a to, co powiedział na łamach popularnego tabloidu.

Lech i Danuta Wałęsowie są małżeństwem już od 50 lat. Danuta sporo musiała poświęcić, aby dotrzymać kroku swojemu mężowi, kiedy ten działał najpierw w Solidarności, a później był Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Zdaje się jednak, że Lech Wałęsa po dzień dzisiejszy tego nie docenia. Już niejednokrotnie w niezbyt miłych słowach wypowiadał się o żonie, a teraz, wydaje się, że przekroczył kolejną granicę.

„Jak mieliśmy 20 lat, 30 lat, 40, 50, czy 60 lat to jeszcze można było obchodzić urodziny, a kiedy jest już jest ponad 70 lat, to już jest takie mniej atrakcyjne.” – przyznał Lech Wałęsa zapytany o urodziny swojej żony. To jednak nie koniec.

„Życzenia złożyłem żonie, na miarę wysokości oczywiście. Prezentu nie było, bo to ja jestem prezentem dla żony.” – to właśnie te słowa, których Lech Wałęsa użył w wywiadzie dla „Super Expressu” najbardziej wzburzyły Internautów.

Większość komentarzy, pojawiających się w mediach społecznościowych nie nadaje się do zacytowania. Wydaje się jednak, że Lech Wałęsa przesadził. Nie wiadomo, czy miał na myśli to, co pomyśleli Internauci, ale i tak na przyszłość, powinien być bardziej powściągliwy w swoich wypowiedziach.

źródło: Super Express, mat. prasowe

  1. Dziecko szło poboczem S3. Tuż przy nim jechało BMW. Nagranie trafiło do sieci
  2. Kompromitacja Wiadomości TVP. Chodzi o sprawę Daniela Obajtka. Cios nadszedł z nieoczekiwanej strony
  3. Bulwersujące sceny w przedszkolu. Przedszkolanka robiła to dzieciom na oczach innych podopiecznych

Zobacz również: