Bogusław Linda
Bogusław Linda, fot. To Proste!, Youtube

Bogusław Linda to jeden z najbardziej cenionych i znanych polskich aktorów ostatnich lat. „Pitbull”, „Psy”, „Czas surferów”, „Qvo Vadis”, „Pan Tadeusz”, „Sara” to tylko jedne z naprawdę wielu produkcji, w których brał udział Linda. Teraz jednak media obiegła informacja o kłopotach zdrowotnych aktora. Sam „Boguś” przyznał, że się boi.

Bogusław Linda o kłopotach zdrowotnych

„Polski James Bond” bo tak przekornie nazywany jest Bogusław Linda to jeden z największych fachowców w branży aktorskie. Aż trudno pomyśleć, że aktor, który jeszcze kilka miesięcy temu ani myślał przestawać grać, teraz przyjmuje od życia bolesną lekcję. Pojawiły się u niego kłopoty zdrowotne, które mogą wyhamować karierę Lindy. Nie wiadomo na jak długo.

„Już od kilku lat życie Bogusława Lindy utrudniają bolesne problemy z kręgosłupem. Gwiazdor już teraz miewa poważne kłopoty nawet z prostymi czynnościami, a w ostatnim czasie jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, co uniemożliwia mu m.in. powrót do czynnego aktorstwa.” – czytamy w portalu Pikio.

Sam Bogusław Linda w rozmowie z „Na Żywo” przyznał, że coraz bardziej odczuwa upływające lata. Nic nie jest dla niego już takie, jak kiedyś. „Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś.” – wyznał szczerze.

Bogusław Linda jest jednocześnie pełen obaw o to, jak dalej będzie wyglądać jego życie. „Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością. Boję się też bezradności.” – mówi otwarcie na łamach „Na Żywo”.

Cóż, panu Bogusławowi życzymy dużo zdrowia i wytrwałości. I żeby tak, jak do tej pory, raczył nas wspaniałymi rolami w polskich produkcjach filmowych i serialowych.

źródło: Na Żywo, Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Makabryczne odkrycie na Lubelszczyźnie. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny
  2. Ojciec Rydzyk stanie przed sądem. Czeka go proces karny, chodzi o jego fundację
  3. Krzysztof Ziemiec zaniemówił. Polityk KO wygarnął mu to w twarz na wizji

Zobacz również: