Krzysztof Ziemiec

Ten program „Minęła 20” przejdzie do historii. Na antenie TVP Info gospodarz programu, Krzysztof Ziemiec gościł posła Koalicji Obywatelskiej, Artura Łąckiego. W pewnym momencie poseł w jednoznacznych i bezpośrednich słowach zwrócił się do prowadzącego. Ten aż zaniemówił. Zobacz nagranie.

Krzysztofa Ziemca zamurowało po tych słowach

To miał być kolejny program „Minęła 20”, w którym prowadzący obnaży hipokryzję Koalicji Obywatelskiej – piszą na Twitterze internauci. Stało się jednak inaczej i to Artur Łącki wprawił Krzysztofa Ziemca w milczenie. Nagranie kulminacyjnego momentu programu możecie zobaczyć na końcu naszego artykułu. 

Krzysztof Ziemiec raz po raz atakował uszczypliwościami Artura Łąckiego, lecz ten był przygotowany zdecydowanie lepiej, niż goszczący wcześniej w programie jego koledzy czy koleżanki z Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie poseł KO przeszedł jednak do ofensywy, a zakłopotany Ziemiec wyraźnie nie wiedział, co odpowiedzieć swojemu gościowi.

„I teraz ten przykład, o którym pan powiedział – otworzyliśmy telefony, na który dzwonią ludzie i mówią, że nie może zostać zlikwidowany kanał TVP Info. Panie redaktorze, ja nie słyszałem tych telefonów, ale dam sobie rękę obciąć, że na te telefony były też krytyczne do was słowa. Były też krytyczne. Dlaczego ich nie puściliście?” – wyrzucił z siebie Artur Łącki.

Krzysztof Ziemiec zaniemówił, a poseł Koalicji Obywatelskiej kontynuował swój wywód. Dopiero po chwili prowadzący „Minęła 20” był w stanie wykrzesać z siebie jakieś słowa. Zresztą, sami zobaczcie poniższe nagranie.

źródło: Twitter, Youtube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ryszard Terlecki kpi z opozycji. Po jego słowach w sieci rozpętało się istne piekło
  2. A jednak to oszustwo! Nie zdobyli upragnionego szczytu zimą. Zdradziło ich jedno zdjęcie
  3. Ogromna zmiana w „Milionerach”. Ułatwi uczestnikom wygranie miliona?

Zobacz również: