Marzena Rogalska opublikowała wpis, w którym informuje, iż opuszcza szeregi Telewizji Polskiej. wszystkie polskie media zaczęły spekulować na temat tego, że powodem tej decyzji jest solidaryzowanie się ze Strajkiem Mediów.

Co prawda w sieci nie pojawiła się żadna konkretna wypowiedź dotycząca tego, jaki konkretnie powód do odejścia miała Marzena Rogalska. Spekulacje jednak piętrzą się niczym góra lodowa, bowiem pierwsza nasuwającą się myślą jest ostatnia afera wokół Strajku Mediów pod hasłem „Media bez Wyboru”.

[irp]

Według wielu Marzena Rogalska swoim odejściem solidaryzuje się ze strajkującymi. Dodajmy jednak, że w dniu ogłoszenia strajku, kiedy Internat zalała fala „czarnych plansz” Marzena Rogalska w swoich mediach społecznościowych nic nie wspomniała o poparciu sprzeciwu co do nowego podatku.

Odejście Marzeny Rogalskiej wywołało ogromne wzburzenie również wśród internautów. Wszystkie oczy zwróciły się teraz w kierunku wieloletniego partnera Rogalskiej na wizji popularnej śniadaniówki TVP Tomasza Kammela. Prezenter jednak nie odpowiada na zaczepki fanów, którzy doradzają mu „pójść w ślady Marzeny”.

[irp]

Marzena Rogalska odchodzi z Telewizji Polskiej – oświadczenie

„Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej” – poinformowała Rogalska.

„Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści Czas Tajemnic” – wylicza.

„Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu Zacznij Od Nowa okazał się proroczy” – stwierdziła cierpko prezenterka, po czym dodała: „bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa”.

[irp]

Marzena Rogalska zasypana komentarzami

Pod wpisem na Instagramie Rogalskiej pojawił się mnóstwo komentarzy. Zarówno od jej fanów, jak i osób z branży polskiego show biznesu. W znacznej większości są to słowa wsparcia dla znanej prezenterki.

„Marzena! Dasz radę gdziekolwiek będziesz! Trzymam kciuki z całych sił!” – Małgorzata Kożuchowska.

„Wiem, że to na pewno była trudna decyzja ale nie ukrywam, że się bardzo cieszę i życzę Ci Marzenko nowego pięknego i fascynującego otwarcia. P.S. Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń” – Tomasz Organek.

„Marzenko… powodzenia na nowej drodze życia!!!” – Anna Dereszowska.

„Marzena. Przyjdą inne, piękniejsze rzeczy” – Anita Sokołowska.

„Brawo!!” – Julia Kamińska”

„Rób to co daje Ci szczęście! Kocham” – Elżbieta Romanowska.

[irp]

źródło: Instagram, mat. prasowe

Zobacz również: