wybuch gazu

Tragiczna wiadomość dotarła z Niemiec. Jak podały niemieckie media, odnaleziono ciało polskiej modelki – Kasi Lenhardt. Co ciekawe, 25-latka jeszcze do niedawna była partnerką gwiazdy Bayernu Monachium – Jerome Boatenga. Oto co wiemy na temat wstrząsającej śmierci młodej kobiety.

Najpewniej modelka targnęła się na swoje życie

Wydaje się, że nikomu nie trzeba przedstawiać klubowego kolegi Roberta Lewandowskiego. Jerome Boateng to bardzo popularny, nie tylko w Niemczech, obrońca Bayernu Monachium. Jeszcze do niedawna piłkarz pozostawał w związku z Polką, Kasią Lenhardt.

Z pewnością modelka jest dużo mniej znana w naszym kraju niż Boateng. Bez wątpienia, nasi zachodni sąsiedzi mieli okazję poznać Kasię dużo lepiej. Kobieta brała udział w niemieckiej edycji programu „Top model”, a także uczestniczyła w pokazie słynnej Heidi Klum. Trzeba jednak podkreślić, iż przez ostatnie miesiące Lenhardt wzbudzała zainteresowanie opinii publicznej głównie za sprawą burzliwego związku z obrońcą Bayernu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)

Jerome i Kasia byli ze sobą przez rok. W tym czasie media wielokrotnie rozpisywały się na temat ich kłótni. W końcu celebryci postanowili się rozstać. Co istotne, doszło do tego zaledwie kilka dni temu, na początku lutego. Prawdopodobnie z tego powodu wiadomość o niespodziewanej śmierci Lenhardt tak poruszyła ludzi.

Niewątpliwie wiele osób zastanawia się, co było przyczyną śmierci modelki. Niemiecki magazyn „Bild” ujawnił, że zwłoki Polki odnaleziono we wtorek wieczorem około 20:30 w mieszkaniu w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Zdaniem śledczych, póki co, wszystko wskazuje na to, iż do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Zatem czyżby modelka popełniła samobójstwo?

Wiele za tym przemawia. Po pierwsze, rozstanie Kasi i Jeroma Boatenga nie przebiegało w przyjemnych okolicznościach. Byli kochankowie publicznie wytykali sobie wady. „Musiałem się z nią rozstać dla bezpieczeństwa własnego i własnej rodziny. Podczas naszej relacji często groziła mi, że mnie zniszczy, że zrujnuje moją karierę, że sprawi bym stracił dzieci. Wszystko, czego się o niej dowiedziałem, było straszne. Kłamstwa, fałszywe konta w sieci, nadużywanie alkoholu. Nie chcę takiego życia.” – wyznał piłkarz. Z kolei modelka oskarżała go o zdrady. Po drugie, w opinii znajomych Lenhardt, w ostatnich dniach celebrytka wydawała się wyraźnie przygnębiona.

Na koniec warto dodać, iż Jerome Boateng niezwłocznie wrócił do Niemiec. Tym samym, piłkarz nie zagra w finale Klubowych Mistrzostw Świata.

Źródło: Bild

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marcelina Zawadzka przerwała milczenie. Wymowne nagranie ws. strajku mediów
  2. Mocne stanowisko Komisji Europejskiej w sprawie Polski. Chodzi o strajk mediów
  3. Zima nie odpuści. Znamy prognozę pogody na najbliższe dni, będzie bardzo chłodno

Zobacz również: