Magda Gessler ceny pączków

Magda Gessler znowu znalazła się na ustach opinii publicznej. Wszystko za sprawą ceny pączków, które można kupić w cukierniach firmowanych przez znaną restauratorkę. Niektórzy nie kryją zdziwienia, kiedy słyszą ile kosztuje pączek od prowadzącej show „Kuchenne Rewolucje”.

Magda Gessler stawia na jakość

Za tydzień „Tłusty Czwartek”, a co za tym idzie dzień, w którym możemy bezkarnie objadać się pączkami. Z pewnością większość z nas postawi na gotowe wyroby. W końcu własnoręczne przygotowanie pączków to proces czasochłonny i wymagający pewnych zdolności kulinarnych.

Przypuszczalnie osoby, które będą chciały zaopatrzyć się w pączki w jednej z cukierni firmowanych przez gwiazdę show „Kuchenne rewolucje” spotka spore zaskoczenie. Okazuje się bowiem, iż Magda Gessler liczy sobie dość sporo pieniędzy za słodkie wypieki.

Z pewnością zastanawiacie się o jakich kwotach mówimy. Otóż jeden pączek z różą, czekoladą lub malinami kosztuje aż 6 złotych. W zestawieniu z wyrobami dostępnymi w popularnych dyskontach cena musi robić spore wrażenie.

Co ciekawe, pozostałe słodkości, które sprzedaje Magda Gessler również nie należą do najtańszych. Patrząc na cennik jednej z cukierni firmowanych przez gwiazdę programu  „Kuchenne Rewolucje” zauważymy donaty (z cukrem, kremem bawarskim lub posypką) za 8 złotych, 300 gram faworków za 40 złotych, czy czekoladowego eklera za 8 złotych.

Wiemy skąd tak wysokie ceny u gwiazdy TVN

Warto zaznaczyć, że do wysokich cen wyrobów cukierniczych odniosła się zarówno sama Magda Gessler, jak i jej córka Lara. „Znacie od lat moje przepisy, pasję, jakość. Każde danie w karcie, każda słodkość, to nabita jak bomba w dobre składniki kulinarny rarytas. To nas różni od innych, pustych, pozbawionych smaku i dobrych składników posiłków. Najlepsze gatunkowo produkty, których nie boimy się używać.”tłumaczy gwiazda TVN. Również dzieci Gessler zwróciły uwagę na wysoką jakość oferowanych wyrobów. „Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena.” – wyjaśnia Lara.

A Wy co sądzicie na ten temat? Kupicie sobie w tym roku pączka, którego firmuje Magda Gessler? Czy też sądzicie, że jej wypieki niczym nie różnią się od tych z popularnych supermarketów?

Źródło: Plejada

  1. Kaczyński wstrząśnie rządem? Zaskakujący kandydat do zastąpienia Morawieckiego
  2. Nie żyją cztery osoby. 12 zastępów straży pożarnej, policja oraz ratownicy medyczni
  3. Wstrząsające sceny w polskim mieście. Ośmiolatka wciągnięta do samochodu, sprawca ją rozebrał. Trwają poszukiwania

Zobacz również: