porwanie dziecka
Foto: zdjęcie ilustracyjne

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci. W polskim mieście rozegrały się sceny iście z horroru. Ośmioletnia dziewczynka została wciągnięta do samochodu. Policja poszukuje sprawcy.

Ośmiolatka wciągnięta do samochodu, sprawca ją rozebrał i wysadził

O sprawie donosi Dziennik Wschodni. Wszystko wydarzyło się w Rejowcu Fabrycznym w powiecie chełmskim. Przypadkowa kobieta zauważyła na chodniku zziębniętą i wystraszoną dziewczynkę która pomimo silnego mrozu spacerowała bez kurtki i czapki.

„Dziewczynka była sama, zziębnięta, wyglądała na przestraszoną. Nieskładnie odpowiadała na pytania. Kobieta zawiadomiła policję.” – przekazała kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Policjantom udało się ustalić tożsamość dziecka a także skontaktować z rodzicami. Wkrótce też ustalili, co było powodem takiego zachowania dziewczynki. Prawda okazała się bardzo brutalna, ale na całe szczęście, wszystko zakończyło się szczęśliwie.

„Ze wstępnych relacji uczennicy wynika, że gdy po lekcjach wracała do domu, została wciągnięta do samochodu. Mężczyzna zabrał jej plecak, kurtkę oraz czapkę i wyrzucił te rzeczy z auta. Ubranie i przybory szkolne 8-latki policjanci odnaleźli we wskazanym przez nią miejscu. Następnie porywacz woził ją po rejowieckich ulicach, a na koniec wysadził pod ogrodzeniem posesji, gdzie została później odnaleziona.” – czytamy w Dzienniku Wschodnim.

Komisarz Ewa Czyż z KMP w Chełmie przekazała, że dziewczynka poza przestraszeniem i przemarznięciem nie miała żadnych informacji.

Mundurowi poszukują sprawcy tego zdarzenia. Prowadzone jest śledztwo pod kątem pozbawienia wolności dziewczynki. Z doniesień TVP Info wynika, że policja przesłuchała już część podejrzanych, a teraz kompletuje materiał dowodowy. Liczymy, że sprawa szybko znajdzie swój finał i zasłużona kara będzie przestrogą dla innych.

źródło: Dziennik Wschodni

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zarobił setki tysięcy w „Jaka to melodia”, teraz uderza w TVP. Wymowny wpis Janowskiego
  2. A jednak! Nieoficjalnie: Morawiecki podjął już decyzję. Zniknie kluczowe z obostrzeń
  3. To koniec z Lechem Wałęsą? Sytuacja jest dramatyczna. “Nie wiem, jak dalej przeżyję”

Zobacz również: