Księżna Kate

Bez wątpienia Księżna Kate to jedna z najbardziej lubianych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Prawdopodobnie najnowsze wyznanie żony Księcia Williama przysporzy jej jeszcze większą sympatię poddanych. Jej słowa są po prostu poruszające.

Księżna Kate jest taka jak inne matki

Z pewnością Kate Middleton uchodzi za wzór do naśladowania dla Brytyjek, zwłaszcza dla tych, które posiadają dzieci. Wiele uwagi poświęca się temu, w jaki sposób Księżna Kate i jej małżonek wychowują swoje pociechy. Warto zauważyć, iż w większości są to pozytywne opinie. Przede wszystkim, podkreśla się fakt, iż Cambridge’owie starają się, aby w miarę możliwości George, Charlotte i Louis mieli normalne dzieciństwo.

Niewątpliwie takie podejście to pewna nowość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Do tej pory opiekę nad małymi książętami powierzano wykwalifikowanym nianiom, natomiast matki skupiały się na wypełnianiu swoich królewskich obowiązków. Co prawda, Księżna Kate i Książę William również korzystają z pomocy doświadczonej opiekunki, jednakże mimo tego starają się jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi.

Bez dwóch zdań epidemia koronawirusa sprawiła, iż relacje między Cambridge’ami a ich pociechami zacieśniły się jeszcze bardziej. Podczas lockdownu Księżna Kate i jej mąż zajmowali się swoimi potomkami bez pomocy opiekunki. Para książęca musiała pomagać swoim dzieciom w nauce zdalnej, organizować ich czas wolny, czy przygotowywać posiłki.

Co ciekawe, właśnie dowiedzieliśmy się szczegółów dotyczących odczuć, które towarzyszyły i nadal towarzyszą Księżnej Kate. W trakcie jednego z wywiadów, żona Księcia Williama zdobyła się na poruszające wyznanie, które w oka mgnieniu obiegło cały świat. „Tak, absolutnie, miewam wyrzuty sumienia. Cały czas… Każda matka, która mówi, że takich nie ma, w rzeczywistości kłamie” – wyjawiła Middleton. Kobieta nie kryła, że macierzyństwo jest trudne. „Zawsze w pewnym sensie kwestionuje się swoje własne decyzje, własne osądy i tym podobne i myślę, że zaczyna się to właśnie w chwili, gdy urodzi się dziecko” – zaznaczyła Księżna Kate.

Źródło: Plejada

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyński wstrząśnie rządem? Zaskakujący kandydat do zastąpienia Morawieckiego
  2. Zarobił setki tysięcy w „Jaka to melodia”, teraz uderza w TVP. Wymowny wpis Janowskiego
  3. Mieszkasz w bloku? Rząd przygotował dodatkowe pieniądze. Możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt tys. zł.

Zobacz również: