Jakimowicz znów kpi z Wałęsy

Minęło ledwie kilka dni od naszej ostatniej publikacji na temat drwin z Lecha Wałęsy, a Jarosław Jakimowicz kolejny raz to zrobił. Znów wrzucił na swoim Instagramie zdjęcie z przeszłości i opatrzył je wymownym komentarzem. Nie uwierzycie, kto stoi obok Wałęsy na wspomnianej fotce.

Jarosław Jakimowicz ponawia atak na Wałęsę

Kilka dni temu Jarosław Jakimowicz zakpił sobie z Lecha Wałęsy, zamieszczając zdjęcie z przeszłości, na którym Były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej gościł u nieżyjącego już Generała Jaruzelskiego. „Miła rodzinna atmosfera (…) Tak ich Bolek urabiał, kierował nimi” – podpisał wówczas. Teraz dziennikarz TVP Info poszedł za ciosem i postanowił opublikować kolejną „pocztówkę z przeszłości” Wałęsy.

Tym razem, na opublikowanym zdjęciu widzimy Lecha Wałęsę spacerującego pod rękę z Ministrem Spraw Wewnętrznych PRL, Czesławem Kiszczakiem. „Dostałem kolejne zdjęcie (…) Zobaczcie jak świetnie wszedł w rolę, ale nimi mota, kieruje, walczy, ale tego wroga wziął za łeb krótko” – drwi sobie Jarosław Jakimowicz.

Dodatkowo na wspólnym zdjęciu Lecha Wałęsy z PRL-owskim generałem Czesławem Kiszczakiem znajdujemy ironiczny podpis. „To z tego szczęśliwego związku narodziła się III RP :)”. Zobaczcie sami.

Wpis Jakimowicza zyskał sporą popularność w sieci. Między innymi dlatego, że nie od dziś wiadomo, że Jarosław Jakimowicz i Lech Wałęsa mają ze sobą nie po drodze. Jeden coraz śmielej opowiada się po stronie Prawa i Sprawiedliwości, a drugi na obecny rząd patrzy coraz bardziej krytycznym okiem. Należy jednak sobie zadać pytanie, czy Jakimowicz mimo całej antypatii do Wałęsy nie przekroczył granicy dobrego smaku? Internauci, jak zwykle, przy tego typu sprawach, są mocno podzieleni. Zatem osąd pozostawiamy Państwu.

Od pewnego czasu Jarosław Jakimowicz wspólnie z Magdaleną Ogórek prowadzi program „W Kontrze” na antenie TVP Info. Również tam jego obecność, a szczególnie zachowanie odbierane jest na skrajne sposoby.

[irp]

[irp]

Zobacz również: