Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz słynie z ciętego języka. Już wiele razy z jego ust obrywało się politykom czy innym politycznym oponentom. Tym razem dziennikarz pracujący od niedawna dla TVP postanowił uderzyć w Lecha Wałęsę. Wypomniał mu zdjęcie z przeszłości, a wszystko opatrzył bezpośrednim komentarzem. Oj, były prezydent będzie wściekły!

Jarosław Jakimowicz drwi z Wałęsy, nazywa go Bolkiem

Co tu dużo ukrywać, Jarosławowi Jakimowiczowi nie po drodze z Lechem Wałęsa. To wiedzieliśmy od dawna. Nikt jednak nie spodziewał się, że dziennikarz TVP przypuści aż taki frontalny atak na byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po wpisie na profilu Jakimowicza rozpętała się prawdziwa burza.

Nie da się nie zauważyć, że wpis Jakimowicza to swego rodzaju odpowiedź na to, co kilka dni temu powiedział Wałęsa. Konkretnie chodzi o plan obalenia rządu i wskazówki, które na swoim Facebooku zamieścił były prezydent.

Co zrobił Jarosław Jakimowicz? Zamieścił poniższe zdjęcie. Zresztą, zobaczcie sami. I opatrzył je wymownym komentarzem: „Miła rodzinna atmosfera. Czy ktoś może mieć dzisiaj jakieś złudzenia? Tak ich Bolek urabiał, kierował nimi” – kpi Jakimowicz.

[irp]

[irp]

Ostatnie dni dla Lecha Wałęsy to znów powrót na nagłówki gazet. Najpierw mówił o obaleniu rządu, później o chorobie swojego syna, a teraz został poruszony przez Jakimowicza.

Co ciekawe, pod wpisem Jakimowicza rozpętała się spora burza. Dlatego, że doszło do starć zwolenników i przeciwników Lecha Wałęsy. „Nie obszczekuj Lecha Wałęsy. Zdjęcie pokazałeś durniu z okresu kiedy odwiedziny miały charakter kurtuazyjny i były wyrazem empatii wobec odchodzącego już człowieka” – grzmi jeden z internautów. „Nie znasz kontekstu tego zdjecia Jarek tak wiec sie nie wypowiadaj. Pamietaj ze musilismy negocjowac” – dodaje kolejny. Pojawiają się jednak też opinie, przyklaskujące Jarosławowi Jakimowiczowi. „A mnie najbardziej boli że ta swinia (Lech Wałęsa – dod. red.) oszukala tyle ludzi między innymi mojego ojca,tata tak w niego wierzył do dzisiaj pamiętam zdjęcie które u nas wisiało” – oto jedna z nich (wszystkie cytaty – pisownia oryginalna).

[irp]

Zobacz również: