Lech Wałęsa

O tym, że Lech Wałęsa potrafi wywoływać spore poruszenie swoimi wypowiedziami wie każdy. Kilka dni temu w rozmowie z portalem Interia opowiedział o swoich Świętach Bożego Narodzenia. Zdecydował się na poruszające wyznanie i przyznał wprost, że jest bankrutem. To jednak nie jedyna szokująca wypowiedź Wałęsy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Kolejna z nich spowodowała, że wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy ze zdrowiem byłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na pewno jest w porządku.

Lech Wałęsa mówi o swoim zdrowiu, jest gotowy na najgorsze

Kilka dni temu Lech Wałęsa udzielił szokującego wywiadu portalowi Interia. Były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej a także jeden z liderów Solidarności otwarcie przyznał, że jest bankrutem. Z tego też tytułu, nie jest w stanie kupić swoim najbliższym prezentów. To jednak nie jedyne, wstrząsające wyznanie Wałęsy w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Lech Wałęsa otwarcie przyznał, że ma już 77 lat i dwie kosy na karku. Powiedział, że jest spakowany i czeka na wiadomość z drugiej strony. To wywołało spory szok na twarzach Internautów. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, co oznaczają te słowa.

Czy były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej spodziewa się najgorszego? Na to wygląda. Zagadką jest jednak to, dlaczego. Czy doskwierają mu problemy zdrowotne, o których nie mówił do tej pory publicznie, czy jednak to ze względu na wiek, Lech Wałęsa jest „spakowany”?

Odpowiedź znajdziemy pod koniec wywiadu Wałęsy dla Interii. „Zauważyłem, że po 60 ciało wietrzeje. Nie jest już takie sprężyste. To powoduje zaginanie krążenia. Żeby to wszystko dobrze chodziło, trzeba zmniejszyć załamywanie tłuszczowe” – przyznał Wałęsa.

Były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej kontroluje regularnie swoją wagę i zamierza zrzucić nieco kilogramów. Jak widać słowa „jestem spakowany” odnosiły się tylko do zaawansowanego wieku, a samemu Wałęsie nie doskwiera nic poważnego.

[irp]

[irp]

Zobacz również: