wypowiedzenie umowy

Trzeba przyznać, że publikacja magazynu „Press” wywołała niemałe poruszenie wśród widzów TVP. Śmiało można określić je mianem skandalu. Chodzi o Michała Olszańskiego, który kojarzony jest z „Magazynem Ekspresu Reporterów”. Zdaniem koleżanek z pracy, Olszański robił rzeczy, za które dziś, zostałby publicznie zlinczowany.

Olszański z TVP zachowywał się niesmacznie w stosunku do koleżanek z pracy?

Ależ dyskusja rozgorzała po publikacji magazynu „Press”. Przedstawiono w nim sylwetkę Michała Olszańskiego, znanego z „Magazynu Ekspresu Reporterów”. Znany i ceniony przez widzów dziennikarz pożegnał się z TVP w sierpniu tego roku. Olszański przez ćwierć wieku pracował także w radiowej Trójce. Jego rozstanie z publicznym nadawcą telewizyjnym i radiowym zbiegło się w czasie z zamieszaniem wokół dyrektora rozgłośni radiowej.

Tym razem jednak magazyn „Press” nie przyjrzał się kwestii rozstania Olszańskiego z mediami publicznymi, a jego karierze w TVP. I co tu dużo ukrywać, wątki, które wyciągnął w rozmowie z jego koleżankami budzą sporo kontrowersji.

„(…) Łapał kobiety za biust, ale to wtedy nie wzbudzało wielkiego sprzeciwu. Ja zareagowałam mocno” – wyjawiła na łamach magazynu Karolina Korwin-Piotrowska.

Sam Michał Olszański zdecydowanie przeczy tym sensacyjnym doniesieniom.

„Lubię komplementować kobiety i nie ukrywam, że ładny biust robi na mnie wrażenie. Nigdy nie dotykałem piersi obcych kobiet. Nie znajdzie pani kobiety, która by się na to poskarżyła. Nigdy bym sobie na to nie pozwolił” – odpowiada były już prowadzący „Magazynu Ekspresu Reporterów” na antenie TVP.

Karolina Korwin-Piotrowska mimo wspominanej przez siebie wyżej sytuacji wyraźnie podkreśla, że z Olszańskim pracowało jej się dobrze. Nie może narzekać na współpracę z mężczyzną.

Dziennikarz „Magazynu Ekspresu Reporterów” miał pseudonim mammograf

Co ciekawe, magazyn „Press” ujawnia również, że Michał Olszański poprzez swoje zachowanie otrzymał nawet pseudonim „mammograf”. 

Wykonywał w powietrzu taki ruch, jakby chciał złapać za pierś i mówił: „dziewczyny zbliżają się badania okresowe” – dodaje Magda Jethon, była szefowa radiowej Trójki.

Nie ma co ukrywać, w obecnych czasach dziennikarz TVP za takie zachowanie zostałby zlinczowany. Już teraz, kiedy artykuł pojawił się w mediach, wywołał niemały skandal. Padają mocne i co tu dużo ukrywać, obraźliwe słowa, na które Olszański chyba nie zasłużył. A Wy jak to widzicie?

źródło: Press, Gwiazdy WP

  1. Karol Strasburger nie tak wyobrażał sobie ten odcinek. Kompromitacja w “Familiadzie”
  2. Marcelina Zawadzka zaszalała. Tym razem pokazała za dużo? Komentarze mówią wszystko
  3. Cejrowski prosi o modlitwę. Internauci zaniepokojeni jego stanem zdrowia

Zobacz również: